ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Офіцери-зв’язківці вдосконалили знання з питань експлуатації новітніх засобів зв’язку

Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Вересня 2021, 19:19

Група офіцерів успішно завершили курси підвищення кваліфікації з питань експлуатації новітніх засобів зв’язку, що проводилися на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю навчального закладу на своєму офіційному сайті.

Так, протягом поточного тижня на базі кафедри телекомунікаційних систем та мереж слухачі курсів поглиблювали свої знання і удосконалювали уміння щодо налаштування, експлуатації засобів радіо-чи супутникового зв’язку, телекомунікаційних комплектів тощо.

Як повідомляється, проведення побідних заходів є надзвичайно важливим як для слухачів, так й викладачів кафедри. Адже дані курси дають можливість обмінювалися практичним досвідом, напрямками вирішення проблемних питань як стосовно окремих зразків техніки зв’язку, так і системи зв’язку в цілому.

Наприкінці проходження курсів усі офіцери успішно склали іспит та за результатами тижневого навчання отримали відповідні свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Читайте також:

У ВІТІ відбулись урочистості з нагоди Дня знань

До першокурсників ВІТІ завітав головний військовий капелан УГКЦ Андрій Зелінський

Підготував Дмитро Горбунов

Фото служби зв’язків з громадськістю ВІТІ імені Героїв Крут

Читайте нас у Facebook
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed