ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Батько року»: у Запоріжжі нагородили військовослужбовців – переможців обласного конкурсу

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Вересня 2021, 13:36 0

Сьогодні, 19 вересня, відзначають Всенародний День батька.Днями у Запоріжжі відзначили переможців щорічного обласного конкурсу «Батько року».

Цього року в конкурсі взяли участь 70 чоловіків – представників різних професій у сімнадцяти номінаціях, за результатами якого було визначено 48 переможців.

У номінації «Батько – військовослужбовець, працівник Збройних Сил України», перемогли захисники України Віталій Макаров, Володимир Рябуха та В’ячеслав Шведюк, які проходять службу у військових частинах та установах Мелітопольського гарнізону і за оцінкою організаторів конкурсу внесли вагомий внесок у розвиток Запорізької області й гармонійно поєднують статуси сім’янина та успішного чоловіка.

Статусні дипломи батькам-переможцям вручила Голова Запорізької обласної ради Олена Жук.

– Як жінка, як мама, як донька, я щиро дякую кожному з вас за те, що ви робите для своїх дітей. Мати постійний зв’язок з дитиною, в якому б віці вона не була, – надзвичайно важливо. Ваш щоденний батьківський труд дає надію, що в Запорізькій області зростатимуть щасливі й успішні діти, – наголосила пані Олена під час зустрічі із переможцями конкурсу «Батько року».

Довідково.

В Україні День Батька відзначають з 2019 року з метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту родини як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей. Святкові заходи  цього дня підкреслюють важливість ролі батька для сім’ї, рідних і близьких, для держави і суспільства в цілому, а також розвитку економіки, освіти, культури, спорту, армії. Це поки неофіційне свято, а дата, запропонована низкою громадських організацій.

У Запорізькій області обласний конкурс «Батько року» проводиться в рамках виконання Комплексної обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017−2021 роки.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини