ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Заступник Секретаря РНБО провів робочу зустріч з представниками Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні

Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Вересня 2021, 11:38

Заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексій Соловйов провів робочу зустріч з представниками Делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні на чолі з главою Делегації пані Жіллетт Флоранс. Про це повідомляє сайт РНБО України.

Під час зустрічі обговорювалися проблемні питання поширення в Україні гострої респіраторної хвороби COVID-19, враховуючи значне поширення в сусідніх країнах варіанту коронавірусу SARS-CoV-2 «Дельта».

У цьому контексті йшлося про діяльність Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні, зокрема, у зоні проведення ООС, у питаннях взаємодії з первинною ланкою медичної допомоги, популяризації кампанії вакцинації від коронавірусної хвороби, проведення тренінгів для українських медиків тощо.

Заступник Секретаря РНБО України високо оцінив зусилля Міжнародного комітету Червоного Хреста і ВООЗ у подоланні епідемії COVID-19 в Україні. «Робота цих організацій дуже ефективна», – сказав О.Соловйов.

Водночас пані Ж. Флоранс подякувала за роботу щодо гармонізації вітчизняного законодавства із нормами міжнародного гуманітарного права.

Читайте нас в Telegram
Мітки: