ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У Львові ветерани продовжують презентувати свої книги

Новини
18 Вересня 2021, 16:40
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

28-й книжковий ярмарок BookForum у Львові добігає завершення. І вже завтра видавці та письменники з усієї України та гості з-за кордону почнуть роз’їжджатися по домівках. І поки є така унікальна можливість, інформагентство АрміяInform продовжує ознайомлювати із новинками мілітарної та ветеранської літератури.

І сьогодні  як черговий «Ветнамету» доповідає учасник АТО/ООС, військовий письменник із Житомирщини Василь Піддубний.

Розповіді про героїзм та мужність українських воїнів, зафіксовані в друкованому слові, окрім «Ветеранського намету», представляють чимало українських видавництв. Зокрема, два з них  − «ДІПА» та «Білка» − привезли до Львова понад три десятки книг мілітарного спрямування.

Презентація книги «Народні Герої України. Історії справжніх» видавництва «Білка» відбулася сьогодні в конференц-залі Львівського палацу мистецтв.

«Народні Герої України. Історії справжніх» – перша збірка розповідей про Героїв російсько-української війни, які були нагороджені недержавним срібним орденом «Народний Герой України». 45 історій про синів та доньок України, кожна з яких приклад мужності,жертовності та прояву глибинної любові до власної країни. Про те, як створювалась книга, розповіла її упорядниця журналістка Віолета Кіртока дивіться на відео нижче.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: https://armyinform.com.ua/2021/09/chorni-zaporozhczi-jdut-u-litnastup/

Фото та відео автора

Кореспондент АрміяInform

Володимир Зеленський попередив про можливий новий масований удар рф найближчими днями
Володимир Зеленський попередив про можливий новий масований удар рф найближчими днями

Президент України закликав не ігнорувати повітряні тривоги, адже, за даними розвідки, росія готує новий масований ракетний удар.

«Антитепловізійні плащі не рятують»: «Спартан» викурює окупантів із лісосмуг під Покровськом
«Антитепловізійні плащі не рятують»: «Спартан» викурює окупантів із лісосмуг під Покровськом

Антитепловізійні плащі не допомагають російським штурмовикам сховатися від українських дронів на Покровському напрямку.

Не лише протигази: 704-та бригада РХБЗ випалює окупантів FPV-дронами з термобаричними боєприпасами
Не лише протигази: 704-та бригада РХБЗ випалює окупантів FPV-дронами з термобаричними боєприпасами

На Північно-Слобожанському напрямку воїни 704-ї окремої бригади РХБЗ застосовують FPV-дрони з термобаричними боєприпасами для ураження штурмовиків рф.

Наземний робот замість швидкої: холодноярці врятували пораненого чоловіка у Дружківці
Наземний робот замість швидкої: холодноярці врятували пораненого чоловіка у Дружківці

Літнього жителя Дружківки, який потрапив під удар російського FPV-дрона, евакуювали до медиків наземним роботизованим комплексом.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Медична сестра, бойовий медик (в/ч А2558)

від 21000 до 121000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

WorkUa Водій

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

RobotaUa Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Суми

Старобільський РТЦК та СП

RobotaUa Оператор БПЛА мінометного взводу

від 25000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

WorkUa Інженер відділу повірки та регулювання радіовимірювальних приладів, військовослужбовець

від 28000 до 30000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

WorkUa Стрілець

від 21000 до 50000 грн

Калинівка (Вінницька обл.)

Військова частина А1119