ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Дніпрі відкрили меморіальну дошку загиблому захисникові Маріуполя Олегу Ейсманту

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Вересня 2021, 14:00

9 травня 2014 року кулеметник 20-го окремого батальйону територіальної оборони Олег Ейсмант брав участь у відбитті спроби захоплення маріупольського міськвідділу тоді ще міліції. Куля снайпера влучила у серце військовослужбовця.

У школі, в якій навчався Олег Ейсмант, відкрили меморіальну дошку з його світлиною. Поруч розмішена меморіальна дошка іншому вихованцю цієї школи − Дмитрові Польовому, який загинув у 2017-му.

Мама Олега Ейсманта Ганна згадує, що спочатку син не говорив їй про те, що його мобілізовують до війська, опісля вже розповів, що з радістю зустрів у військовій частині свого колишнього командира зі строкової військової служби Сергія Деміденка.

Заступник командира 20-го окремого батальйону територіальної оборони підполковник Сергій Деміденко та солдат Олег Ейсмант загинули в одному бою 9 травня 2014 року в Маріуполі.

Штурм українськими військовослужбовцями міського управління міліції, яке захопили сили противника, завершився знищенням будівлі та унеможливив спроби ворога встановити контроль над Маріуполем.

Завдяки самопожертві захисників Маріуполя у травні 2014 року українські громадяни цього міста не піддаються тортурам і знущанням, які зазнають наші люди у катівнях окупованого Донецька, Луганська, Сімферополя та інших міст.

Автор мав честь знати Олега Ейсманта, бачив, як він загинув, і евакуйовував його тіло з поля бою.

Вічна слава Герою!

Читайте також: Бої за Маріуполь 9 травня 2014 року. Спогади учасників тих подій

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram