ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Національний музей історії України у Другій світовій війні запрошує на перегляд стрічок про російську збройну агресію

Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Вересня 2021, 8:42 2

Демонстрація фільмів відбувається у межах виставкового проєкту «Український Схід».

Національний музей історії України у Другій світовій війні запрошує на перегляд документальних стрічок про наслідки російської збройної агресії проти України. Увазі відвідувачів музею пропонується два документальних фільми – «Уламки» та «Біль, що не минає». Про це повідомляє сайт ГУР МОУ.

Під час перегляду стрічки «Уламки» глядачі познайомляться з маленькими героями, які втратили важливу частину свого життя через бойові дії на сході України. Їхні оповіді розкривають сувору дійсність прифронтового містечка та безмежну трагедію людської долі. Також буде продемонстровано місця глибокого тилу, де війна, наче і не ступала, а все одно лишила свої криваві сліди. У фільмі постає невидима сторона оточуючого нас життя, де діти і небайдужі дорослі долають труднощі, що стають їм на шляху.

Початок демонстрації 19 вересня ц. р. об 11:00 у Головній експозиції музею.

Документальна стрічка «Біль, що не минає» автора та режисера Артура Якубова перемогла у номінації “Кращий документальний фільм” на міжнародному кінофестивалі «Star Independent». Фільм розповідає історії кількох людей, які надають психологічну допомогу учасникам війни на Донбасі.

Початок демонстрації 26 вересня ц. р. об 11:00 у Головній експозиції музею.

Усі заходи відбудуться з дотриманням необхідних карантинних вимог.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
MilitaryArt, rss.feed, Анонс, Новини