ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Збільшення видатків на фінансування органів сектору безпеки і оборони – принципова позиція Президента України» – Олексій Данілов

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Вересня 2021, 20:09 3

Рада національної безпеки і оборони України на засіданні у п’ятницю під головуванням Президента України Володимира Зеленського своїм рішенням ухвалила пропозиції до законопроєкту про Державний бюджет на 2022 рік по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України.

Про це повідомив Секретар РНБО України Олексій Данілов на брифінгу по завершенні засідання.

«Незважаючи на складну фінансову ситуацію, коли всі міністерства і відомства потребують додаткового фінансування, Президент України прийняв рішення про збільшення обсягу фінансування сектору безпеки і оборони порівняно з 2021 роком, – сказав він. – Якщо у 2021 році цей сектор фінансувався в обсязі 5,93% від ВВП, то у 2022 році цей показник буде збільшено і затверджено на рівні 5,95% від ВВП, що має становити 319,4 млрд гривень».

За словами Секретаря РНБО, це має забезпечити фінансування завдань, визначених рішеннями Ради національної безпеки і оборони України, щодо належного рівня соціального захисту військовослужбовців, зокрема, забезпечення їх житлом, програм розвитку ракетного озброєння та Військово-Морських Сил ЗС України та інших завдань.

РНБО також запропонувала Президентові України розглянути питання про допуск на територію нашої держави для участі у багатонаціональному навчанні «Об’єднані зусилля – 2021» у рамках військового співробітництва збройних сил держав-партнерів – США, інших держав – членів НАТО та держав-учасниць програми «Партнерство заради миру».

Навчання розпочнуться на наступному тижні, додав О. Данілов.

Олексій Данілов повідомив, що РНБО запровадила санкційні обмеження у зв’язку з виборами до Державної Думи РФ на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей і в Криму.

«РФ не має права проводити вибори на цих територіях, – заявив він. – Тому всі учасники цього процесу – члени виборчих комісій, агітатори, кандидати в депутати, всі, хто є офіційними особами на цих виборах, будуть під санкціями нашої країни».

«Ми сьогодні відпрацювали перший список таких осіб», – сказав Олексій Данілов. Санкції запроваджено відносно 53 членів територіальних виборчих комісій, 33 кандидатів в депутати Державної Думи РФ.

Читайте нас в Telegram