ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Представники національного флоту взяли участь у Міжнародному Морському Симпозіумі у США

Прочитаєте за: 3 хв. 17 Вересня 2021, 12:59 1

Українська делегація на чолі з командувачем Військово-Морських Сил ЗС України контр-адміралом Олексієм Неїжпапою взяла участь у 24-му Міжнародному Морському Симпозіумі International Seapower Symposium, що традиційно відбувається раз на два роки в Коледжі ВМС США в місті Ньюпорт, штат Род Айленд.

Симпозіум триває з 14 по 17 вересня 2021 року за участю близько 180 представників зі 103 країн світу.

Українська делегація долучилася до обговорення актуальних питань з міжнародної морської безпеки, серед яких обговорення викликів у військово-морській сфері та питань регіональної безпеки, спільна робота зі збереження порядку на правових засадах, миру і стабільності спільних морських цінностей, розгляд можливостей для посилення міжнародного співробітництва в галузі морської безпеки, наслідки поширення COVID-19, інформаційна складова, тощо.

Доцільність та важливість проведення заходу визначаються необхідністю підтримання та розвитку військового співробітництва з військово-морськими силами держав-членів НАТО та партнерів, зокрема в контексті реалізації спільних завдань, спрямованих на протистояння сучасним викликам.

Варто зазначити, що під час заходу командувач ВМС ЗС України провів низьку важливих зустрічей з Міністром ВМС США Карлосом Дель Торро, командувачем ВМС США адміралом Майклом Гілдеєм, командувачами 3, 4, 6 флотів США. Американські  високопосадовці висловили слова підтримки Україні в її боротьбі за незалежність та територіальну цілісність проти російської агресії. Водночас під час розмови з комендантом Берегової охорони США адміралом Карлом Шульцом керівник національного флоту відмітив значні досягнення у розвитку відносин між Береговою охороною США та ВМС ЗС України і подякував за допомогу у відновленні спроможностей ВМС ЗС України шляхом передачі патрульних катерів типу «Айленд» та підготовці українських екіпажів.

Також контр-адмірал Олексій Неїжпапа зустрівся з командувачами ВМС Великої Британії, Японії, країн Чорного та Балтійського морів.

Крім того, українська делегація ознайомилася з навчально-матеріальною базою та організацією навчання офіцерів у Коледжі ВМС США, у якому проходять підготовку і офіцери національного флоту.

Несподіванкою була зустріч із українською дівчиною Галиною, яка після отримання диплома магістра у Сполучених Штатах Америки приєдналась до американських ВМС, а її брат нині проходить службу у Збройних Силах України та бере участь в операції Об’єднаних сил із відсічі та стримування збройної агресії Росії на сході України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Міжнародне співробітництво, Новини