ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Представники Міноборони України і Канади обговорили перспективи співпраці у сфері військової освіти та мовної підготовки

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Вересня 2021, 11:22 3

Днями в штаб-квартирі операції UNIFIER у Києві обговорили перспективи українсько-канадської співпраці у сфері військової освіти та мовної підготовки. Про це інформує Департамент військової освіти і науки Міністерства оборони України.

Зокрема, відбулася робоча зустріч директора Департаменту військової освіти і науки Міністерства оборони України Володимира Мірненка з представниками канадського дипломатичного корпусу в Україні та Міністерства національної оборони Канади: аташе з питань оборони при Посольстві Канади в Україні полковником Робертом Фостером, заступником аташе з питань оборони при Посольстві Канади в Україні підполковником Саймоном Рушеном, координатором з питань реформ в Україні відділу політики безпеки Міністерства національної оборони Канади Сенді Евартом та радником Академії оборони Канади Бьорном Ладжерлофом. 

Читайте також: «Ми прагнемо зробити науку популярною серед військових» − Володимир Мірненко

Щороку керівництво військових вишів звітуватиме, як реалізовано спроможності з підвищення якості освіти

Під час спілкування Володимир Мірненко презентував перспективну модель системи військової освіти України, а також зупинився на здобутках та пріоритетних аспектах подальшої реалізації проєкту «Професійна військова освіта», започаткованого в Міністерстві оборони України для виконання заходів оборонної реформи. 

Нашою стратегічною метою є досягнення належного рівня розвитку системи військової освіти та підготовки Збройних Сил України, який забезпечує набуття військовими фахівцями нових компетентностей, оперативної сумісності на основі стандартів НАТО. Зважаючи на це, Міністерство оборони України зацікавлено у спільній злагодженій роботі з канадськими експертами над вже визначеними завданнями розбудови багаторівневої системи професійної військової освіти, а також у розширенні напрямів співпраці у сфері військової освіти і мовної підготовки персоналу, — зазначив Володимир Мірненко.

Зі свого боку канадські представники відзначили значний прогрес у реалізації проєкту «Професійна військова освіта» та підтримали пропозиції української сторони щодо нарощування спільних зусиль на шляху імплементації основних засад базового плану проєкту.

Підготував Назар Волошин

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Міжнародне співробітництво, Новини