ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Понад 100 заходів міжнародного співробітництва у 2021 році відбулися на рівні Міністра оборони України та його заступників

Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Вересня 2021, 14:59 9

Про це на круглому столі у пресцентрі АрміяInform заявив заступник директора Департаменту – начальник управління регіонального співробітництва Департаменту міжнародного оборонного співробітництва Міністерства оборони України Володимир Горай.

– Упродовж 2021 року лише на рівні Міністра оборони України та його заступників відбулося більше ніж 100 заходів міжнародного співробітництва у формі візитів, переговорів, зустрічей, виступів, відеоконференцій та телефонних розмов як у двосторонньому, так і багатосторонньому форматах, – зазначив Володимир Горай.

За його словами, усі ці заходи сприяли розвитку фундаментальних спроможностей Збройних Сил України в інтересах протидії можливому розгортанню повномасштабної збройної агресії проти України, забезпеченню відновлення територіальної цілісності та незалежності нашої держави, а також її європейської та євроатлантичної інтеграції.

– Робота з розвитку оборонного партнерства продовжується, свідченням чому є військові навчання «Об’єднані  зусилля». Протягом наступних місяців цього року вже сплановано проведення низки переговорів на рівні керівництва оборонного відомства з відповідними високопосадовцями країн-партнерів. Під час перемовин обговорюватимуться практичні механізми посилення взаємодії на воєнно-політичному та військовому рівнях в інтересах забезпечення регіональної безпеки. Також сплановані  заходи з покращення практичної взаємосумісності Збройних Сил України зі збройними силами країн-партнерів, – додав Володимир Горай.

Фото – Дмитро Юрченко

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини