ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Як «Бандерас» став бандерівцем?!

MilitaryArt: мистецтво ведення війни
16 Вересня 2021, 14:56
Прочитаєте за: 4 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Відповідь на це привезли до Львова відомі українські сценаристи та автори одноіменного гостросюжетного пригодницького роману «Позивний «Бандерас» кияни Артемій Кірсанов і Сергій Дзюба

У рамках 28-го  Львівського форуму видавців відбулась презентація продовження пригод капітана-контррозвідника Антона Саєнка, який полюбився українському глядачеві за фільмом і книгою «Позивний «Бандерас». 

До Львова повернулися не лише автори, але й головний герой роману в другій частині своїх пригод, яка має назву «Позивний Бандерас. Операція «Томос».

Як ми добре пам’ятаємо, у фільмі та в першій книзі епізодично розкриваються юнацькі роки головного героя, які він провів у невеличкому селищі, що розташоване серед степів та триконів Донеччини. Згодом він представ перед нами вже сформованою особистістю, офіцером-професіоналом, вмотивованим патріотом-українцем. Але що вплинуло на його розвиток, де він здобував військову освіту, чим займався весь цей час: на ці запитання відповідей ані фільм, ані перша книга не надають.

У рамках своїх презентацій, які відбуваються на різних локаціях міста: в навчальних закладах, бібліотеках, громадських просторах тощо, автори розповідають про ці раніше невідомі сторінки біографії головного героя. 

– Сталося так, що в нашій новій книзі, у продовженні пригод «Бандераса», він повертається до міста, яке сильно вплинуло на його інтелектуальне та духовне формування як бійця за українські ідеали. Це місто – Львів. За нашим задумом, саме тут Антон Саєнко навчався в одному з найкращих військових навчальних закладів України, просякав духом та українською ідеєю, які формували його життєву внутрішню програму. Для того, щоб продовження роману вийшло атмосферним та насиченим, ми залучили  як консультантів чимало людей: місцевих краєзнавців, фахівців із мистецтва, військових – випускників із Національної академії  сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, журналістів АрміяInform, які допомогли нам зробити не просто цікавий текст, але й вдихнути в нього дух міста Лева, – говорять автори.

Якщо розповідати про зміст другої частини книги без «спойлерів», то події роману розгортаються на початку грудня 2018 року. Православна Церква України як ніколи близька до отримання Томосу і звільнення від впливу Російської церкви. Але ФСБ Російської Федерації і прихильники Московського патріархату намагаються з усіх сил завадити цьому і заради своєї мети йдуть на вбивства і підступи.

Капітан Антон Саєнко, розвідник із позивним «Бандерас», сучасний козак Мамай протистоїть підступному й жорстокому російському диверсанту Манекену та його поплічникам. Але цього разу він намагається врятувати не лише життя людей, а й міжнародний авторитет України, захистити історію, культурні та духовні цінності держави. Смертельно небезпечні пригоди, чудотворні ікони, красуня-черниця… Динамічний та непередбачуваний сюжет цього детективного шпигунського роману триматиме вас у напрузі до останньої сторінки.

Слід додати, що Сергій Дзюба та Артемій Кірсанов у рамках промоції продовження пригод «Бандераса» у Львові оголосили цікавий квест для юних поціновувачів власної творчості. Його зміст полягає ось в чому: у книзі «Позивний «Бандерас». Операція «Томос» є чимало епізодів, у яких описуються конкретні локації, що є у місті Львові: вулиці, парки, громадські місця. І за умовами квесту, необхідно пройти слідами українського контррозвідника Антона Саєнка. Для цього потрібно взяти в бібліотеці книгу, прочитати її, а згодом віднайти описані в романі локації, зробити там «селфі» з книгою «Позивний Бандрас. Операція «Томос» і розмістити його на фейсбук-сторінці Львівської обласної бібліотеки для дітей з хештегом  #banderas_tomos. Той, хто виконає це завдання швидше за інших учасників квесту, – отримає у подарунок двотомник пригод «Бандраса» з автографами авторів.

Для цього декілька примірників книг автори передали в подарунок дитячим та юнацьким бібліотекам міста. Зокрема, до Обласної бібліотеки для дітей, що на вулиці Винниченка,1.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform

«Сьогодні кожен воїн ЗСУ є оборонцем Конституції, її цінностей і принципів» — Олександр Сирський
«Сьогодні кожен воїн ЗСУ є оборонцем Конституції, її цінностей і принципів» — Олександр Сирський

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський привітав з 30-річчям Конституції України.

Генштаб ЗСУ: втрати російської армії перевищили 1,4 мільйона військових
Генштаб ЗСУ: втрати російської армії перевищили 1,4 мільйона військових

За минулу добу російська армія втратила 1250 одиниць особового складу, бронетехніку та понад 60 артилерійських систем.

«Саме зараз треба повертатися із СЗЧ»: командир 57-ї бригади розповів про вакансії
«Саме зараз треба повертатися із СЗЧ»: командир 57-ї бригади розповів про вакансії

Ремонтно-відновлювальний батальйон, підрозділи забезпечення, наземних роботизованих комплексів та безпілотних літальних апаратів потребують фахівців.

6 фактів з Конституції України, які варто знати
6 фактів з Конституції України, які варто знати

Конституція — це вибір бути вільними, який українці робили знову і знову протягом багатьох поколінь. Вона не створила Україну, а закріпила наше право бути собою

ВАКАНСІЇ
Технік, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Психолог

від 20000 до 50000 грн

Слов'янськ

Військова частина 2240 НГУ

Старший бойовий медик

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Верховина

Косівський РТЦК та СП

Водій-електрик такелажного відділення

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Розвідник

від 22000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 3022 НГУ

ПУБЛІКАЦІЇ