ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Український дрон-камікадзе «Мисливець» поєднає швидкість, точність та економічність

Інфографіка Озброєння та техніка
Прочитаєте за: 2 хв. 16 Вересня 2021, 13:18

Тенденція бойових дій в сучасному світі показує ефективне використання безпілотних літальних апаратів та високоточних снарядів, які не потребують великих фінансових затрат та можуть точково вражати обрані цілі з повітря. Одними з таких елементів озброєння є баражуючі снаряди, які здатні триматись у повітрі хоч і невеликий проміжок часу, але за командою можуть змінювати напрямок та атакувати ціль.

Читайте також: Снайперська гвинтівка «Нічний Хижак» має дальність прицільного пострілу 4000 метрів

Для Збройних Сил України може стати новинкою баражуючий снаряд, або як його ще називають дрон-камікадзе – «Мисливець» від ДАКХ «АРТЕМ». За словами генерального директора Володимира Зіміна, такий снаряд має стати дешевим, але найефективнішим у цій ніші снарядів такого типу.

Легкоброньовану та не броньовану техніку, легкі плавзасоби та особовий склад «Мисливець» зможе ушкоджувати бойовою частиною з ударним ядром та готовими елементами. Важкоброньовану техніку та фортифікаційні споруди — кумулятивною бойовою частиною, а низькошвидкісні повітряні цілі типу гелікоптер, літак чи безпілотний літальний апарат, на висотах до 5000 метрів — уламково-фугасною бойовою частиною.

Наразі «Мисливець» проходить завершення етапу розробки та скоро перейде до льотних випробувань.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить