ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Хмельниччині розпочався збір розвідників, зв’язківців та водіїв ССО

Прочитаєте за: 2 хв. 16 Вересня 2021, 16:12 6

Сьогодні, 16 вересня, в одній з військових частин Сил спеціальних операцій на Хмельниччині, стартував збір резервістів першої черги.

Начальник штабу зборів майор Вадим зазначив, що участь у навчаннях візьмуть розвідники, зв’язківці та водії. Сьогодні їх приймають у частині, ставлять на усі види забезпечення, переодягають у військову польову форму, інструктують та доводять необхідну інформацію щодо організації.

Проживатимуть учасники зборів у польових наметах на тактичному полі військової частини.

Читайте також: Першочерговий резерв ССО відновлює вишкіл…

Як і під час зборів у червні, головним завданням є відновлення втрачених навичок, вдосконалення вмінь і натренованості резервістів за різними видами тактико-спеціальної підготовки відповідно до займаних посад. 

– Ми чітко спланували комплекс теоретичних і практичних занять, враховуючи специфіку виконання завдань. На медицині, топографії і вогневій – будуть всі разом. Решта занять – окремо. Приміром, навіщо водієві чи зв’язківцю на заняттях з інженерної підготовки знати, як діяти в умовному тилу противника, як розміновувати, закладати вибухівку і підривати, коли їхнє завдання в інженерному відношенні – знайти укриття для автомобіля і замаскувати його. Так само і зв’язківці повинні вміти маскувати свою автомобільну і спеціальну техніку в районі розгортання засобів зв’язку, ‒ каже офіцер.

З усіма групами резервістів упродовж зборів працюватимуть досвідчені інструктори військової частини за напрямками діяльності.

Про те, як резервісти відновлюють свій вишкіл на полігоні, хто вони у цивільному житті, та чи важко дається їм військова наука, ми розповімо і покажемо вам у наступних матеріалах.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Вишкіл