ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Львові попрощалися із загиблим воїном-десантником Іваном Маланичем

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Вересня 2021, 14:04

15 вересня у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла у Львові попрощалися з учасником російсько-української війни, воїном-десантником Іваном Маланичем, який передчасно пішов у засвіти у віці 45 років.

У званні старшого сержанта Іван Маланич разом зі своїм братом-близнюком Миколою добровольцем вступив до лав українських захисників у 2014 році. Проходив службу в одній з десантно-штурмових частин ДШВ ЗС України. Разом із побратимами брав участь у боях за місто Щастя та обороні стратегічно важливої Луганської ТЕС.

За особисту мужність, сумлінне та бездоганне служіння українському народові, зразкове виконання військового обов’язку був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня. Військову кар’єру завершив у званні лейтенанта і згодом працював на посаді керівника пасажирського вагонного депо у Львові. Брав активну участь у житті міської громади, підтримував бойових побратимів.

– Іван Миколайович був доброю і чуйною людиною, навіть після звільнення з лав Збройних Сил України завжди надавав підтримку й допомогу українському війську, був добрим другом й Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, – прокоментував сумну звістку начальник Львівського гарнізону, начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Поховають Івана Маланича на полі почесних поховань №76 Личаківського цвинтаря.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook