ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До викладання предмета «Захист України» залучатимуть військовослужбовців, волонтерів та ветеранів

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Вересня 2021, 12:52 3

Підвищити якість та дієвість викладання предмета «Захист України» шляхом впровадження активних форм навчання. З такою ініціативою виступило керівництво Полтавського обласного центру національно-патріотичного виховання за підтримки департаменту науки і освіти облдержадміністрації та депутатського корпусу. Пропозиція знайшла активну підтримку у військового командування гарнізону, ветеранських організацій та керівництва територіальних громад області. 

– Потреба у більш наочно-прикладному наповненні шкільних програм щодо виховання у молоді таких чеснот, як патріотизм, громадянська активність та готовність захистити суверенітет і незалежність України визначила головну мету військово-патріотичних вишколів, які вирішено запровадити в усіх територіальних громадах області, – розповів депутат обласної ради, учасник бойових дій на сході капітан запасу Сергій Бульбаха. – Саме тому до сучасних методик викладання предмета будемо залучати інструкторів з-поміж військовослужбовців, волонтерів та ветеранів.

Учасниками нинішнього заходу стали понад 50 одинадцятикласників шкіл Решетилівської ОТГ Полтавського району. На навчальних локаціях юнаки та дівчата тренувались у вправності розбирання та збирання стрілецької зброї, виконанні стрільб із пневматичної гвинтівки, метанні ручних гранат та наданні першої медичної допомоги. 

– Особлива привабливість зборів полягає насамперед у їхньому масовому та динамічному характері, – зазначив керівник ГО Клуб юних десантників В’ячеслав Курган. – Для багатьох школярів виконання практичних стрільб відбувається уперше. Тому можна зрозуміти їхню зацікавленість і хвилювання. 

Водночас інструктори-ветерани – члени ГО «Вороскол», ділились з учасниками зборів досвідом та тонкощами організації бойового спостереження, ведення прицільного вогню та убезпечення від ворожих обстрілів.

Присутні на заході представники Полтавського районного ТЦК і СП, окрім надання інструкторської допомоги, ознайомили старшокласників з характером та особливостями строкової й контрактної служби, умовами вступу до військових вишів.

Підбиваючи підсумки збору, організатори одностайно висловили пропозицію  щодо розширення його формату як у часі, так і в контексті збільшення у планах вишколу кількості загальновійськових дисциплін.

Фото автора

11

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армія і суспільство