ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українські миротворці успішно завершують ротацію в Конго

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Вересня 2021, 13:55 8

Миротворців 12 ротації окремого вертолітного загону привітали з успішним завершенням виконання завдань з підтримання миру і безпеки в Демократичній Республіці Конго, повідомляє пресслужба загону у Фейсбук.

Під час урочистого шикування заступник начальника об’єднаного штабу Командування Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-майор Василь Осипчук подякував особовому складу українського національного контингенту за сумлінне виконання своїх обов’язків та вручив їм подяки.

«Сьогодні маю за честь від імені командувача Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Наєва Сергія Івановича привітати вас з успішним завершенням ротації. Тривалий час ви виконували завдання Місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго. Це дуже почесна і важлива справа, з якою ви відмінно впорались», − сказав генерал-майор Василь Осипчук.

Також під час заходу військові вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Невдовзі особовий склад 12 ротації окремого вертолітного загону повернеться в Україну до своїх рідних і близьких, яких вони не бачили вже понад одинадцять місяців.

Читайте нас в Telegram