ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У спільних з НАТО навчаннях «Непорушна стійкість» беруть участь фахівці Апарату РНБО України

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Вересня 2021, 17:33 3

Фахівці Апарату Ради національної безпеки і оборони України беруть участь у спільних з НАТО командно-штабних навчаннях «Непорушна стійкість» з протидії гібридним загрозам критичній інфраструктурі в Чорноморському регіоні (м. Одеса), які триватимуть цього тижня.

Проведення навчань, як інформує пресслужба РНБО, є складовою схваленого у квітні 2019 року у Вашингтоні рішення міністрів закордонних справ держав-членів НАТО щодо підтримки України у протистоянні гібридним викликам у Чорноморському регіоні.

Навчання проводяться Кабінетом Міністрів України спільно з Центром передового досвіду НАТО з енергетичної безпеки та за підтримки Вищої морської школи США в рамках Платформи Україна − НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні.

Мета навчань – розбудова стійкості системи державних органів України у сфері протидії гібридним загрозам та кризового реагування за рахунок посилення міжвідомчої і цивільно-військової співпраці, планування та забезпечення готовності.

До участі в навчаннях залучатимуться органи сектору безпеки і оборони України, установи, що здійснюють координацію кризового управління, а також оператори енергетичної та іншої критичної інфраструктури.

Читайте нас у Facebook