ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові лікарі Харківщини отримали сучасне офтальмологічне обладнання

Прочитаєте за: 2 хв. 12 Вересня 2021, 14:02 3

Офтальмологічне відділення клініки щелепно-лицевої хірургії, стоматології, отоларингології та очних хвороб Військово-медичного клінічного центру Північного регіону поповнилось факоемульсифікатором Legion та офтальмологічним ультразвуковим сканером VuPad, повідомляє пресслужба ВМКЦ Північного регіону.

 Загальна вартість встановленого обладнання, придбаного за бюджетні кошти, становить понад три мільйони гривень. Всі апарати закордонного виробництва мають відповідні сертифікати та успішно апробовані на практиці.

Так, факоемульсифікатор Legion — новітнє офтальмологічне обладнання, що використовується в мікрохірургічних операціях ока і дозволяє проводити операції з видалення катаракти різноманітної етіології будь-якої складності, зокрема травматичної катаракти. Даний апарат дозволить надавати допомогу військовослужбовцям з пораненням переднього відрізка ока.

А-В сканер VuPad дозволяє з високою точністю проводити ультразвукову діагностику ока і орбіти та виявляти різновиди патологій.

Військово-медичний клінічний центр Північного регіону — один із перших серед лікувальних закладів Харкова, який  має у своєму розпорядженні надсучасне офтальмологічне обладнання такого високого класу якості. Наразі для медичного персоналу проводять заняття щодо застосування апаратів у клінічній роботі.

— До того ж найближчим часом очікуємо поставку SL-D701 — щілинної лампи. Раніше у нас не було подібного обладнання і тому для надання медичної допомоги хворим та пораненим з офтальмологічними патологіями доводилось звертатись за допомогою до цивільних лікувальних закладів міста Харків, — розповіла начальник офтальмологічного відділення клініки щелепно-лицевої хірургії, стоматології, отоларингології та очних хвороб полковник медичної служби Аліна Вострікова.

Також вона зазначила, що нині Військово-медичний клінічний центр Північного регіону спроможний надавати високоспеціалізовану допомогу пацієнтам офтальмологічного профілю самостійно.

Фото пресслужби ВМКЦ Північного регіону

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Військова медицина, Новини