ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Полтаві відбувся фестиваль військово-спортивної культури «Будь у формі!»

Прочитаєте за: 2 хв. 12 Вересня 2021, 9:01

Захід відбувся з нагоди Дня фізичної культури і спорту та в межах підготовки до святкування Дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників.

Ініціаторами фестивалю виступили Управління у справах фізичної культури і спорту Полтавської міської ради, КО «Інститут розвитку міста», Полтавський обласний молодіжний центр та громадська організація «Центр спеціальної підготовки «СКІФ».

До програми спортивного свята увійшли показові тренування спортивних гуртків, військово-патріотичних клубів  та ДЮСШ міста, виставки-презентації роботи військових кафедр полтавських вишів у сфері розвитку військово-прикладних видів спорту, майстер-класи з видів єдиноборств та проведення командного турніру з лазертагу.

Окрім того, представники військових частин гарнізону та інших силових структур і відомств представили відповідні професійні локації, де гості та учасники фестивалю мали нагоду ознайомитися з особливостями та характером проходження військової служби у відповідних структурах  та умовами вступу до вишів.

— Міцна та процвітаюча держава — це, насамперед, здорова та впевнена у своїх силах нація, — підкреслив майстер спорту з кікбоксингу та колишній воїн-доброволець Олег Кравченко. — Тому спортивний гарт та фізична культура є невід’ємною часткою національно-патріотичного виховання суспільства, передовсім молоді. На сьогодні в місті налічується більше ніж сорок спортивних гуртків та військово-патріотичних клубів, у яких займається понад 5 тисяч школярів та студентів. Це потужний потенціал.

Полтавці гідно представляють Україну не тільки на національній, а й міжнародній арені, мужньо виборюють не тільки спортивні нагороди, а й незалежність країни на сході. Подібні заходи якнайкраще сприяють більш широкому залученню молоді до активного способу життя, формуванню як фізичного і морально-психологічного гарту, так і громадянської свідомості, готовності стати до лав воїнів-захисників, — додав тренер.

Для другокурсниці  Військового коледжу сержантського складу Анастасії Нетребко цей день видався сповненим особливими відчуттями. До вступу в коледж дівчина близько восьми років займалась у військово-спортивному клубі «Скіф», стала кандидатом у майстри спорту з рукопашного бою, тренувала молодших вихованців.

— Найприємніше, що мої підопічні не тільки демонструють те, чого я їх свого часу навчала, а й активно цікавляться професією військового — поділилась враженнями Анастасія. — Свого часу і для мене саме так розпочинався шлях до армійських лав.

Святкову мозаїку фестивалю доповнили не тільки яскраві виступи юних спортсменів, а й дружня підтримка численних уболівальників, запальна музична програма і, звісно, заслужені нагороди переможцям.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Армія і суспільство