ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Танковий взвод бригади імені кошового отамана Івана Сірка став найкращим у Збройних Силах України

Прочитаєте за: 3 хв. 12 Вересня 2021, 8:11

Напередодні Дня танкістів відбулося урочисте нагородження найкращого танкового взводу Збройних Сил України.

Протягом тижня за першість змагалися танкісти з механізованих бригад, морської піхоти та навчального танкового полку.

Конкурс налічував три номінації. Номінація «Комплексне тактичне завдання» передбачала відпрацювання бойової стрільби під час виконання вправ «Ведення оборони танковим взводом, відбиття наступу противника, участь танкового взводу в контратаці, переслідування противника, який відходить».

«Зустрічний бій танкових взводів» увібрав у себе двосторонні тактичні навчання з використанням системи LASERTAG. Під час цього випробування танкові взводи діяли один проти одного із завданням набрати максимальну кількість балів, «знищивши» якомога більше танків «противника».

У номінації «Стрільба з озброєння танків на великі відстані» умови виконання вправи передбачали отримання завдання щодо знищення противника в одному з районів, висування взводу з вихідного району для зайняття вказаної позиції і ведення вогню на ураження цілі по розрахованих координатах.

Боротьба була запеклою, всі взводи показали високий рівень навченості та підготовки.

За підсумками змагань найкращими стали танкісти окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка.

За словами командира взводу-переможця лейтенанта Ігоря Дворкіна, майже всі його підлеглі мають бойовий досвід.

Ігор Дворкін

— Наприклад, моя перша ротація в районі бойових дій проходила поблизу Трьохізбенки, — говорить Ігор Дворкін. — Під час занять з особовим складом особливу увагу звертаю на знання техніки, управління вогнем, ну і, звісно, тактику. Насамперед — тренуємось швидко виявляти цілі. Танк — зброя колективна, тому відмінними навичками повинні володіти всі члени екіпажу. Це і відіграло вирішальну роль у здобутті перемоги.

Друге місце виборов зведений танковий взвод навчального центру «Десна» імені князя Ярослава Мудрого. Третє — за танковим взводом окремої мотопіхотної Маріупольської бригади.

Крім цінних подарунків та відзнак, підрозділи-переможці отримали грошові премії – 120, 60 та 36 тисяч гривень відповідно. 

Нагороджували переможців Головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Валерій Залужний, командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський та командувач Командування підготовки Командування Сухопутних військ ЗС України генерал-майор Ігор Палагнюк.

Генерал-лейтенант Валерій Залужний у своєму виступі зауважив, що вже не перший рік вражений тим, що роблять наші танкісти і як вони  намагаються вдосконалювати свій бойовий досвід.

— Я задоволений, що вперше у фінал вийшли ті, хто навчає наших танкістів і передає їм свій досвід. На таких змаганнях ми відпрацьовуємо питання, які дались нам кров’ю, — сказав  Головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Валерій Залужний.

Зі свого боку генерал-полковник Олександр Сирський підкреслив, що танки становлять основу наших резервів і призначені для дій у разі загострення обстановки. Українські танкісти демонструють високі результати і можуть гарантовано дати відсіч будь-якому ворогу.

Генерал-майор Ігор Палагнюк зазначив, що на відміну від аналогічних конкурсів, які відбуваються за кордоном, у ЗСУ акцент робиться саме на бойовому досвіді наших танкістів.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram