ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сьогодні — День фахівців РЕБ

Історія
Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Вересня 2021, 11:53

З моменту офіційного набуття незалежності України радіоелектронні війська отримали у спадок великий парк можливостей: техніку та фахівців. Святкування Дня фахівця радіоелектронної боротьби Збройних Сил України було встановлено на 12 вересня наказом Міністра оборони України від 12 січня 2006 року № 9.

Утім, уже 01.06.2012 наказом Міністра оборони України № 370 «Про визначення деяких наказів Міністра оборони України такими, що втратили чинність» День фахівців РЕБ скасували, як і багато інших професійних свят, що були для військових мотивацією та визнанням різних напрямків діяльності у Збройних Силах України.

Тоді ж, у 2012 році, відбулося тотальне скорочення всіх підрозділів РЕБ, а на момент початку війни у 2014 році — війська були практично залишені без радіоелектронної підтримки під час бойових дій на сході України.

За час війни Збройні Сили зробили величезний стрибок у забезпеченні підрозділів РЕБ. І тепер можна привітати наших спеціалістів радіоелектронної боротьби з їхнім професійним святом. Наказом Головнокомандувача ЗСУ генерал-лейтенанта В. Залужного № 253 від 01.09.2021 «Про відзначення фахівців радіоелектронної боротьби Збройних Сил України» визначено дату 12 вересня. Справедливість повернулась — і знову існує офіційна дата, коли слід вітати фахівців радіоелектронної боротьби.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить