ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ще 47 громадян отримають компенсацію за зруйноване житло в Донецькій області

Прочитаєте за: 2 хв. 10 Вересня 2021, 9:10

Комісія з розгляду питань, пов’язаних з наданням грошової компенсації громадянам, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації в Донецькій області, ухвалила рішення про надання грошової компенсації та включення в узагальнений список 47 постраждалих, які є власниками 44 об’єктів зруйнованого житла.

Як повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, 30 зруйнованих об’єктів знаходяться в місті Мар’їнка, 4 – в селі Широкине, 3 – в місті Слов’янськ, 2 – місті Авдіївка, 2 – в селі Піски, та по 1 – в селі Первомайське, в селищі Шуми й в селі Водяне.

Тож 47 постраждалих отримають компенсацію на загальну суму 12 мільйонів 450 тисяч гривень, що становить понад 264 тисяч гривень на один зруйнований об’єкт. Щодо 1 заяви строк для прийняття рішення продовжено.

Варто зазначити, що Мінреінтеграції спільно з Донецькою обласною державною адміністрацією (обласною військово-цивільною адміністрацією), органами місцевого самоврядування та військово-цивільними адміністраціями населених пунктів продовжує роботу з надання грошової компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації.

Загалом, з початку 2021 року комісіями в Донецькій та Луганській областях прийнято рішення про надання компенсації 263 постраждалим, які є власниками 253 об’єктів житлового фонду, на загальну суму 67 мільйонів 996 тисяч 344 гривні.

Цьогоріч Мінреінтеграції збільшить фінансування програми компенсації за зруйноване внаслідок збройної агресії РФ житло. Так, очікується, що у 2021 році компенсацію отримають понад 300 родин.

Читайте нас в Telegram