ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Перша за останні 4 роки золота нагорода військових п’ятиборців

Прочитаєте за: 3 хв. 10 Вересня 2021, 11:23

АрміяInform уже повідомляла про участь армійських спортсменів із сучасного п’ятиборства на 48-му чемпіонаті серед військовослужбовців під егідою Міжнародної ради військового спорту (CISM) у польському місті Джонків. По поверненню з Польщі наших п’ятиборців  кореспондент АрміяInform зустрівся зі старшим  тренером  команди  майстрів окремих олімпійських видів спорту майором Євгеном Гехтом.

– Якщо відверто, то перед поїздкою на чемпіонат ми розраховували на більш вдалий виступ наших спортсменів, – сказав під час бесіди Євген Семенович. – На сьогодні команда у нас доволі сильна, особливо додали дівчата. Але повністю виправдали надії лише молодший лейтенант Денис Павлюк і солдат Ірина Хохлова, які виграли завершальний вид програми – змішану естафету.

За словами тренера, дуже важко нашим атлетам було впоратися з кіньми під час конкурсу. Згодом організатори змінили коней, але на той час більша частина програми була пройдена.

– Звичайно, потішили своїм виступом Павлюк та Хохлова в міксті, – продовжив розповідь Євген Гехт. – Фехтування і плавання лідера не виявили – попереду з однаковою сумою 535 очок йшли наш дует та італійський. Росіяни займали третє місце, поступаючись нам 15 балів. Але у верховій їзді росіяни  показали найкращий результат – 293 очки, і перед лазер-раном очолили турнірну таблицю, випереджаючи наших спортсменів на 2 очки. Решта конкурентів поступалися нашому дуету більше ніж на 20 секунд. Та в бігу зі стрільбою ситуація змінилася. Наші п’ятиборці блискуче себе проявили й фінішували першими.

Другими на фініші були бразильці, «бронза» – у французів, а російська пара опинилась лише на сьомому місці.

– Визначальною у нашого дуету була стрільба, – приєднався до розмови керівник спортивної делегації на змаганнях у Польщі підполковник Сергій Чижов. – Коли Денис відстрілявся без промаху, у росіян затремтіли руки та збився приціл. І це при тому, що у них у команді  були досвідчені  призери чемпіонату світу, а у поляків – ще й призери Олімпійських ігор.

– За останні чотири роки це перша медаль наших п’ятиборців у змаганнях під егідою CISM, – зауважив Євген Гехт. – До того «срібло», теж у міксті, наші спортсмени вибороли в Німеччині.

Важливо наголосити, що збірна національна команда України, за виключенням одного динамівця, складається з армійських атлетів. Українські спортсмени мають значні здобутки в сучасному п’ятиборстві. Серед них олімпійські чемпіони Іван Дерюгін (представляв СКА Київ), Павло Ледньов (СКА Львів) і Борис Онищенко та олімпійські призери Вікторія Терещук і Павло Тимощенко (ЦСК ЗСУ). На Чемпіонаті Європи 2019 року українські спортсмени Андрій Федечко (ЦСК ЗСУ) і Владислав Ридванський посіли друге місце, здобувши титули віцечемпіонів Європи.

Після короткого відпочинку армійські спортсмени розпочнуть підготовку до чемпіонату Європи у віковій категорії до 24 років, який відбудеться теж у Джонкові в листопаді.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Публікації, Спорт