ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Секретар Ради нацбезпеки і оборони України провів зустріч зі слухачами курсу вищого керівного складу стратегічного рівня (L-4) НУОУ

Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Вересня 2021, 15:02 0

Під час зустрічі, що відбулася в Головному ситуаційному центрі при РНБО України, військовослужбовців було ознайомлено з роботою Центру та продемонстровано його можливості для ухвалення ефективних рішень. Про це повідомляє пресслужба РНБОУ.

«Сьогодні потужності Центру дозволяють у режимі реального часу оцінювати ситуацію та оперативно реагувати на безпекові виклики», — зазначив Секретар РНБО України. 

Олексій Данілов привітав слухачів провідного ВНЗ з початком нового навчального року і побажав їм успіхів у навчанні та подальших професійних здобутків. Водночас він підкреслив, що одним із важливих чинників інтеграції України в НАТО є обов’язкове для військовослужбовців знання англійської мови, і це має бути враховано під час планування сучасного навчального процесу.

На зустрічі відбувся обмін думками щодо шляхів розбудови різних родів військ, розробок перспективних видів озброєння та військової техніки. Окремо Секретар РНБО України торкнувся питання важливості кібернетичної складової в системі національної безпеки.

Також було обговорено матеріально-технічне забезпечення військовослужбовців. Зокрема, йшлося і про необхідність вирішення питання щодо надання їм житла.

Читайте нас у Facebook