ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Уряд вніс зміни до Положення про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни

Новини
8 Вересня 2021, 18:23
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

8 вересня на засіданні Кабінету Міністрів України був прийнятий проєкт постанови «Про внесення змін до пункту 4 Положення про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни». Повідомляє Урядовий портал.

Відтепер, за ініціативи Міністерства у справах ветеранів України, посвідчення «Член сім’ї загиблого» буде видаватися дітям загиблого (померлого) ветерана при досягненні ними 14-річного віку.

Окрім цього, до Положення внесені зміни в частині використання необхідної інформації з Єдиного державного реєстру ветеранів війни для перевірки відомостей про членів сімей загиблих (померлих) ветеранів.

«На сьогодні органи соціального захисту позбавлені можливості ефективно здійснювати верифікацію достовірності інформації, поданої особами, на яких поширюється чинність Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Впровадження такої верифікації сприятиме удосконаленню підходу до соціального захисту цих осіб та оптимізації бюджетних видатків», – зазначила міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

Також очільниця Мінветеранів пояснила, що кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку  вже має неповну цивільну дієздатність, тож виникає необхідність видавати дітям загиблих (померлих) ветеранів посвідчення «Член сім`ї загиблих» саме з 14 років.

Дана постанова була погоджена спільно із Міністерством цифрової політики, Міністерством економіки, Міністерством фінансів, Міністерством соціальної політики та Міністерством юстиції. Внесення змін позитивно вплине на інтереси членів сімей загиблих ветеранів, гарантія захисту яких – один з пріоритетів держави.


«Світ повинен це бачити»: Президент відреагував на зізнання росіян у полюванні на цивільних українців
«Світ повинен це бачити»: Президент відреагував на зізнання росіян у полюванні на цивільних українців

Президент України Володимир Зеленський закликав світ до реакції на шокуюче відео із Херсону, де росіяни намагалися вбити FPV цивільного чоловіка.

На Харківщині антидроновими сітками вже прикрито понад 500 кілометрів доріг
На Харківщині антидроновими сітками вже прикрито понад 500 кілометрів доріг

До кінця року у Харківській області цей показник планують збільшити до 1000 кілометрів.

Колишні засуджені, які стали на захист України, отримали більше прав у війську
Колишні засуджені, які стали на захист України, отримали більше прав у війську

Президент підписав закон, який розширює права військових після УДЗ: їм гарантували відпустки, переведення між підрозділами та нові підстави для звільнення.

СБУ назвала чотири основні методи фсб, щоб перетворити громадянина України на зрадника
СБУ назвала чотири основні методи фсб, щоб перетворити громадянина України на зрадника

Щоб завербувати українців для виконання диверсій, російські спецслужби вдаються до підступного обману, користуючись перевіреними часом методами.

ВАКАНСІЇ
WorkUa SMM-, контент-менеджер

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

RobotaUa Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вінниця

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

Olx Стрілець в сили оборони

від 21000 до 50000 грн

Калинівка, Вінницька область

WorkUa Сержант із матеріального забезпечення, військовослужбовець

від 23500 до 58500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

WorkUa Бойовий медик взводу

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Керівник підрозділу цифрової трансформації командування Штурмових військ

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони