Які можливості цих БПЛА? На яку відстань дрони-камікадзе здатні уражати ворога? Скільки тривали навчання розрахунків? У бригаді розкрили деякі технічні характеристики «Мрії»….
Ветерани АТО/ООС Дрогобицького району піднялися на найвищу точку України – гору Говерлу, аби встановити на її вершині пам’ятну таблицю на честь своїх загиблих побратимів під час російсько-української війни, а також для пошанування тих, хто продовжує їхню справу.
Ініціаторами встановлення пам’ятної таблиці на Говерлі виступили самі ветерани району, інформує Дрогобицька районна держадміністрація.
Разом із побратимами 80-кілограмову пам’ятну таблицю на вершині гори встановив заступник голови Дрогобицької РДА Йосип Пономаренко.
«Нести майже 100-кілограмову гранітну плиту на вершину Говерли було непросто, але ми впоралися, і тепер на найвищій точці України закарбована пам’ятка, яка нагадуватиме кожному про найважливіше: про любов до своєї країни, за яку тисячі військових віддали своє життя. Про війну, яка досі триває. А ще – про те, що важливо не забувати це навіть далеко від регіонів, де продовжуються військові дії.
Наша справа, наша спільна мета – розбудова вільної України. І хай би яким важким не був шлях до неї – ми впораємося», — зазначив учасник бойових дій на Сході України, заступник голови Дрогобицької РДА Йосип Пономаренко.
@armyinformcomua
Ідентифікаційний жетон є обов’язковим елементом спорядження військовослужбовців ЗСУ та ДССТ. Він містить особистий номер та допомагає у швидкій ідентифікації військового у разі його загибелі, поранення або контузії та передачі відповідних повідомлень. Тому у військовій частині повинна бути добре організована робота із закупівлі цих жетонів.
Працівники ДБР завершили досудове розслідування стосовно посадовця однієї з військових частин, який організував схему заробітку на пальному, яке призначалось для потреб підрозділу, що тримає оборону на Харківському напрямку. Обвинувальний акт направлено до суду.
Суд визнав винним 48-річного чоловіка за фактом поширення інформації про розташування ЗСУ та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчиненого в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 114-2 КК України). Йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.
На Харківщині українські захисники зупинили російську атаку ще до її початку. Бійці аеророзвідки РУБпАК «Фенікс» вчасно виявили бронетехніку противника, яка ховалася в лісосмузі, та завдали удару, що перекреслив усі плани окупантів.
Російська армія вперто не хоче визнавати очевидне: варіння додаткової броні на свої БТРи не врятує їх від ударів українських Сил оборони. Черговий доказ цього днями продемонструвала розвідувальна рота 47 окремої механізованої бригади «Маґура».
Оператори дронів-камікадзе 3 полку Сил спеціальних операцій знищили 6 російських штурмовиків, які ішли до наших позицій.
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
Які можливості цих БПЛА? На яку відстань дрони-камікадзе здатні уражати ворога? Скільки тривали навчання розрахунків? У бригаді розкрили деякі технічні характеристики «Мрії»….