ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Міноборони з 2022 року збільшить перелік озброєння та військової техніки, які мають закуповуватись за відкритими процедурами», – Олександр Носов

Важливі новини Новини Озброєння та військова техніка
Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Вересня 2021, 13:00

Зразки озброєння та військової техніки, які пройшли стадії дослідно-конструкторських робіт, стоять на озброєнні та одночасно експортуються до іноземних країн, або виставляються для показу на міжнародних виставках, з 2022 року мають закуповуватись за відкритими процедурами. Для вирішення цього завдання у Міністерстві оборони будуть розроблені відповідні механізми. Про це йшлося на робочій нараді заступника Міністра оборони України Олександра Носова із керівним складом підрозділів оборонного відомства та Збройних Сил, які відповідно до покладених завдань беруть участь у проведенні оборонних закупівель.

«Через прозорі конкурентні процедури, через створення умов для належного демократичного цивільного контролю маємо рухатись до зменшення частки таємних договорів у закупівлях озброєння та військової техніки. Сьогоднішнє законодавство дозволяє забезпечити баланс між прозорістю використання оборонного бюджету та інтересами обороноздатності країни», — визначив завдання учасникам наради заступник Міністра оборони України.

За словами Олександра Носова, Міністерство оборони України послідовно і наполегливо продовжуватиме роботу над підвищенням відкритості та конкурентності процесу закупівлі озброєння та військової техніки у рамках Державного оборонного замовлення.

Джерело: Міністерсто оборони України

Читайте нас в Telegram
Цукровий діабет за $18 000: в Одесі викрили схему незаконного виїзду за кордон

Повідомлено про підозру 54-річному мешканцю Одеси за організацію незаконного переправлення осіб через державний кордон.

«Я його навпіл зробив. Все чітко, все файно» — пілот FPV-дронів «Чіп» про знищення ворогів
«Я його навпіл зробив. Все чітко, все файно» — пілот FPV-дронів «Чіп» про знищення ворогів

Боєць 20-ї бригади безпілотних систем «К-2» з позивним «Чіп» командує відділенням FPV-дронів.

Присяга контрактників «18–24»: нові рекрути поповнили лави ЗСУ
Присяга контрактників «18–24»: нові рекрути поповнили лави ЗСУ

У 127-й окремій важкій механізованій Харківській бригаді нові рекрути склали військову присягу.

Сітки порвали, штурмовиків підпалили: «зетніків» знищили в «зеттраншеях»
Сітки порвали, штурмовиків підпалили: «зетніків» знищили в «зеттраншеях»

Пілоти FPV-дронів 225-го штурмового полку показали, як нищать російських піхотинців у захищених окопах.

Шукала долю в телеграмі, а отримає вирок: судитимуть неповнолітню з Краматорська
Шукала долю в телеграмі, а отримає вирок: судитимуть неповнолітню з Краматорська

Завершено досудове розслідування і переданий до суду обвинувальний акт на 16-річну агентку рф, яку СБУ в січні цього року викрила на Донеччині.

«Ти можеш більше»: як Анастасія обрала службу на кораблі і стала офіцером
«Ти можеш більше»: як Анастасія обрала службу на кораблі і стала офіцером

Анастасія розпочала свій військовий шлях у 2019 році з коледжу, потім обрала службу на кораблі й стала лейтенантом ВМС.

ВАКАНСІЇ
Розвідник – номер обслуги 155 окремого батальйону ТрО

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Снайпер

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

.Net engineer

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Фахівець з 3D-друку (БПЛА, ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Кулеметник

від 21000 до 21000 грн

Звенигородка

Військова частина А7325

Оператор БПЛА в ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

--- ---