ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Церемонія закладки корабля типу ADA для потреб Військово-Морських Сил ЗС України відбулась у Туреччині

Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Вересня 2021, 13:52 2

Урочиста церемонія закладки кіля корабля класу «корвет» відбулась за участю делегації Міністерства оборони України на чолі з командувачем Військово-Морських Сил ЗС України контр-адміралом Олексієм Неїжпапою. 

– Це знакова подія для України та значний поштовх у розвитку її Військово-Морських Сил, ‒ зазначив контр-адмірал Олексій Неїжпапа. – Усі домовленості з Турецькою Республікою виконуються вчасно, а деякі з них навіть з випередженням встановлених термінів. Це ми бачимо на прикладі безпілотних літальних комплексів «Байрактар ТВ-2», які вже виконують завдання в інтересах нашої країни.

Корвет було закладено на одному з суднобудівних підприємств у місті Стамбул Турецької Республіки. Загалом будівництво корвета типу ADA триває з 28 квітня 2021 року, але за турецькими традиціями лише після побудови частини секцій та корпусу проводиться урочиста церемонія закладки кіля корабля.

Відповідно до існуючих домовленостей у 2022 році корвет буде переправлено в Україну і вже у 2024-му він увійде до складу ВМС ЗС України.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини