ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Більше ніж півтори сотні офіцерів, призваних із запасу, пройшли перепідготовку на Львівщині

Прочитаєте за: 2 хв. 7 Вересня 2021, 16:19

У містечку «Академічне» Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся черговий випуск військовослужбовців, які пройшли Курси перепідготовки та підвищення кваліфікації осіб офіцерського складу, прийнятих на військову службу за призовом у 2021 році. Тобто – це офіцери запасу, що колись закінчили військові кафедри при цивільних закладах вищої освіти, але не мали практичного досвіду армійської служби.

Як розповів начальник Центру підвищення кваліфікації Національної академії полковник Валерій Супріган, протягом трьох місяців 160 молодших офіцерів пройшли відповідну допідготовку. Незалежно від фаху, з усіма військовослужбовцями проводилися заняття з вогневої, тактичної, медичної, інженерної підготовки, а також з організації зв’язку, радіаційного, хімічного та біологічного захисту, морально-психологічного забезпечення тощо.  Здебільшого тут навчалися ті, хто на військових кафедрах опановував спеціальність за напрямком командирів механізованих підрозділів, офіцерів-артилеристів, військових інженерів та фахівців морально-психологічного забезпечення. Заняття проводили викладачі Національної академії сухопутних військ, які мають бойовий досвід.

Полковник Валерій Супріган

– Це вже восьмий випуск Центру підвищення кваліфікації Національної академії сухопутних військ. Починаючи з 2017 року Центр підготував більше  ніж дві тисячі офіцерів, які зайняли первинні офіцерські посади у військах. Як показує досвід, близько 40% з кожного випуску підписує контракт і залишається у війську, – зауважив полковник Валерій Супріган.

Молоді офіцери будуть служити здебільшого не в бойових військових частинах, а переважно в батальйонах охорони, штабах та на базах зберігання. А  якщо і попадуть у бойові частини, то вони не будуть залучатися до виконання завдань в операції Об’єднаних сил.

Більшість випускників курсів поповнять частини Сухопутних військ, решта – Військово-Морські Сили, частини Повітряних Сил та Десантно-штурмові війська.

Від імені начальника Національної академії сухопутних військ, колективу видового навчального закладу, науково-педагогічних працівників, випускників Курсів привітав тимчасовий виконувач обов’язків заступника начальника Академії з наукової роботи полковник Володимир Грабчак. Він побажав їм успіхів у службі, а також запевнив, що у разі потреби вони завжди можуть звернутися до своїх викладачів за допомогою чи консультацією.

Уже сьогодні лейтенанти роз’їдуться до своїх військових частин.

Фото Віталій Ілик

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: ,