ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

За участю ветеранів у Києві відбувся відбірковий чемпіонат України з гирьового спорту

Прочитаєте за: 2 хв. 6 Вересня 2021, 18:04

З 2 по 5 вересня 2021 року в Києві відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед дорослих, молоді та ветеранів. У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів із 23 областей України.

Усі без винятку гирьовики продемонстрували неабияку міць та витривалість, силу духу та жагу до перемоги, але перемогли найсильніші. Перше місце вибороли представники Полтавської області, друге — Харківської, а третє місце було за житомирянами.

Серед ветеранів перше місце здобули спортсмени з Київської області, друге місце — Житомирської, а третє  посіли представники Донеччини.

— Участь кожного року в цих змаганнях представників ветеранських організацій дозволяє мобілізувати ветеранську спільноту навколо спорту та тієї реабілітаційної сили, яку має спортивна активність, — розповів секретар змагань Василь Пронтенко.

В особистому заліку спортсмен зі Львова, заслужений майстер спорту майор Володимир Андрейчук у своїй категорії посів перше місце серед ветеранів. Офіцеру 44 роки. За 12 хвилин ривок з довільною заміною рук він виконав 271 раз 24-кілограмовою гирею.

— Спорт — це спосіб життя, і ми самі визначаємо, коли настає час опускати чи не опускати руки. Можна і у 30 років вже бути слабким і силою, і духом, а можна і в 70 відчувати себе цілком молодим. Я ще не планую закінчувати спортивну кар’єру, тож попереду багато звершень, — зазначив спортсмен.

Попереду на переможців змагань чекає участь у чемпіонаті світу з гирьового спорту, який відбудеться 20­–26 жовтня у м. Будапешт (Угорщина).