ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

США засудили затримання кримських татар в тимчасово окупованому Криму

Новини Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Вересня 2021, 8:42

Сполучені Штати закликають Росію негайно звільнити затриманих останніми днями кримських татар, а також усіх українських політв’язнів.

Про це йдеться в повідомленні, оприлюдненому посольством США в Україні.

«Ми засуджуємо арешт Федеральною службою безпеки Росії Нарімана Джеляла та інших кримськотатарських активістів», – заявили в диппредставництві.

При цьому в посольстві наголосили, що Росія має негайно звільнити цих активістів та всіх українських політв’язнів, яких вона утримує, і «припинити політичні переслідування в Україні».

Нагадаємо, 4 вересня у с. Первомайське в тимчасово окупованому Криму в помешканні заступника голови Меджлісу кримськотатарского народу Нарімана Джеляла російські силовики провели обшуки, а його самого вивезли. Згодом голова Меджлісу Рефат Чубаров поінформував, що Нарімана Джеляла привезли до «Управління ФСБ Росії по Республіці Крим і м. Севастополь».

Як повідомляла АрміяInform, Президент Володимир Зеленський розцінює чергові обшуки й затримання в тимчасово окупованому Криму як реакцію РФ на початок роботи Кримської платформи і вимагає звільнити незаконно затриманих.

Читайте нас в Telegram
Шторм на окупованій Луганщині: франко-британськими ракетами знищено російський пункт управління
Шторм на окупованій Луганщині: франко-британськими ракетами знищено російський пункт управління

25 травня Повітряні Сили ЗСУ застосували крилаті ракети повітряного базування Storm Shadow для успішного знищення важливого пункту управління та зв’язку ворога.

З McDonald’s у піхоту: історія Ліни, яка у 20 років стала до лав війська
З McDonald’s у піхоту: історія Ліни, яка у 20 років стала до лав війська

Нині захисниця служить начальницею групи персоналу штабу одного з батальйонів 152-ї єгерської бригади імені Симона Петлюри.

Двоє мобілізованих та знайома: в Одесі тюремні строки отримали учасники шпигунської групи
Двоє мобілізованих та знайома: в Одесі тюремні строки отримали учасники шпигунської групи

Реальні терміни ув’язнення отримали одразу троє російських агентів, яких СБУ викрила в Одесі у липні 2024 року.

Окупант під смугастою ковдрою: наш дрон уразив росіянина в схованці
Окупант під смугастою ковдрою: наш дрон уразив росіянина в схованці

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка знищили ворожих штурмовиків.

Демпінг не пройшов: на Житомирщині затримали дуже дешевих перевізників ухилянтів
Демпінг не пройшов: на Житомирщині затримали дуже дешевих перевізників ухилянтів

Чоловік та жінка з Вінниччини брали усього по 10 тисяч гривень з громадян призовного віку, які бажали незаконно переправитися до Євросоюзу.

Збирав дані для катівні й утік до Харкова: СБУ затримала помічника окупаційного гауляйтера Дворічної
Збирав дані для катівні й утік до Харкова: СБУ затримала помічника окупаційного гауляйтера Дворічної

Служба безпеки України та Національна поліція викрили колаборанта, який під час окупації Харківщини працював на російську адміністрацію у Дворічній.

ВАКАНСІЇ
Такелажник, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Миколаїв

Військова частина А1080

Механік

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Стрілець

від 40000 до 120000 грн

Житомир

1 ОБрСпП ім. Івана Богуна

Стрілець – помічник гранатометника

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Водій, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Звязківець

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

--- ---