ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Черепно-мозкова травма російського агітпропу. Повторювати ворожі наративи – не смішно…

Прочитаєте за: 2 хв. 4 Вересня 2021, 15:03

Військова медицина.

Далі буде дві новини – хороша і погана. Дочитайте.

Далеко не кожна країна має досвід у військовій медицині і ще менше країн розвивають та вкладаються у цей напрям.

Книга

«Легка черепно-мозкова травма» – практичний посібник американської військової медицини, який розкриває найкращі підходи до лікування військовослужбовців з легкою черепно-мозковою травмою і (або) струсом мозку. Дозвіл на публікацію книги для України був виданий Інститутом Бордена – він входить до штабу головного хірурга армії США.

Є ще й інші американські книги, які зараз з’являться в Україні. Наприклад, «Невідкладна військова хірургія» та «Охорона психічного здоров’я в умовах війни». Це надзвичайно корисні книги для кожного, хто має справу з допомогою армії та зацікавлений у здоров’ї наших солдат.

І далі ніби все логічно.

Друзі України в Америці презентували ці книги Президенту України Зеленському як свій внесок у допомогу військовим медикам України та пораненим.

Після чого відбулось чергове дно російсього агітпропу. Вони запустили хвилю смішних постів від відомих людей, обігруючи назву книги «Легка черепно-мозкова травма». І далі, цю хвилю кепкування підхопили українські блогери, які себе позиціонують як «проукраїнські». Випадковість?

Мені боляче від того, що я особисто знаю всіх цих людей, які ніби як патріоти, але їм смішно від того, що ми отримали дуже цінні книги для нашої військової медицини. Їм так смішно, що вони написали про це свої гострослівні пости, повторивши російські наративи.

Заступник Міністра оборони України Ганна Маляр

6
1
Читайте нас в Telegram