ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Хто став найкращим стрільцем Сухопутних військ і кому не було рівних у воєнізованому кросі?!

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Вересня 2021, 17:39

Як повідомляла АрміяInform, на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулося два спортивні заходи під егідою Командування Сухопутних військ ЗС України. Перший — чемпіонат Сухопутних військ ЗС України зі швидкісної та прикладної стрільби, другий — чемпіонат Сухопутних військ з воєнізованого кросу на 3 км зі стрільбою та метанням гранати.

Загалом участь у змаганнях взяло понад два десятки команд і більш як 200 учасників, що представляли свої оперативні командування, навчальні центри, ВВНЗ та частини безпосереднього підпорядкування.

Як розповів головний суддя змагань — начальник кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту Національної академії сухопутних військ полковник Сергій Романчук, ці старти були надзвичайно цікавими й напруженими.

— Якщо підбити підсумки результатів змагань з воєнізованого кросу на 3 км зі стрільбою та метанням гранати, місця розподілилися таким чином: у жіночій кваліфікації не було рівних солдату Марії Науменко (ОК «Схід»), другою стала солдат Руслана Пашківська (Національна академія сухопутних військ), третє місце посіла старший лейтенант Наталя Боговик (ОК «Схід).

Серед чоловіків першість виборов старший лейтенант Василь Гілянчук (Військова академія м. Одеса), на другому місці — солдат Анатолій Тонконоженко (Військовий інститут «КНУ»), третім на фініші був солдат Вадим Свірідецький (Військова академія м. Одеса). У командному заліку серед оперативних командувань і навчальних центрів не було рівних представникам ОК «Схід», — розповів полковник Сергій Романчук.

Щодо змагань зі швидкісної та прикладної стрільби, то тут найкращими були: у вправі ПМ-2 — солдат Анна Кузьменко з ОК «Захід», у вправі ПМ-3 — капітан Ігор Пудло з окремої ракетної бригади, у швидкісній стрільбі з АК-74 — старший сержант Антон Ганецький зі 169-го Навчального центру, у стрільбі з ПМ — сержант Богдан Загрубський з Національної академії сухопутних військ, у вправі АК-3 — сержант Галина Шульга з ОК «Північ». У командному заліку у своїх категоріях найкращими стрільцями стали військовослужбовці з ОК «Північ», Національної академії сухопутних військ та 18-ї бригади армійської авіації.

Переможцям змагань вручили грамоти, кубки й цінні подарунки.

Фото капітан Віталій Ілик

10

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook