ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Лисичанську відбулися заходи з нагоди Дня міста та визволення його від фашистських загарбників

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 2 Вересня 2021, 14:45

Сьогодні у Лисичанську Командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Павлюк узяв участь в урочистостях з нагоди Дня міста та Дня визволення міста від фашистських загарбників. Про це повідомляє пресслужба ООС.

Командувач об’єднаних сил поклав квіти до меморіального комплексу «Пам’ять» та звернувся зі словом до мешканців Лисичанська на урочистих зборах.

— Це визначна дата в історії міста і я радий вітати вас у цей день, — зазначив генерал-лейтенант Олександр Павлюк. — Я вперше познайомився з містом у 2014 році, коли довелося звільняти його вже від інших окупантів — російських. Відтоді Лисичанськ дуже змінився. Він великими кроками йде вперед до кращого майбутнього. Це означає, що все було зроблено правильно. Ми недарма звільняли місто, наші воїни недарма жертвували своїми життями. Пам’ять про них — назавжди в нашому серці. Ми бачимо прагнення містян робити Лисичанськ кращим. Бажаю вам успіхів у цьому. Ми зробимо все для того, аби нога окупанта більше ніколи не ступала на вулиці вашого чудового міста. Слава Україні! Героям слава!

З нагоди свята Командувач об’єднаних сил нагородив представників міської громади грамотами та відзнаками.

Читайте нас в Telegram
«Ударний кешбек»: «Птахи Мадяра» перетворюють російський брухт на дрони

У бригаді безпілотних систем заявили, що частину елементів для сучасної зброї виготовляють із переробленого сміття та уламків знищеної техніки окупантів.

«Кожен рух — до автоматизму»: у 41-й бригаді відточують роботу зі станковими гранатометами
«Кожен рух — до автоматизму»: у 41-й бригаді відточують роботу зі станковими гранатометами

Бійці 41-ї окремої механізованої бригади тренуються працювати зі станковими гранатометами — від збирання зброї до точного наведення на ціль.

«Шахеди», «Ланцети» й «Князь Вещій Олег» — бійці «Люті» за тиждень спалили російських дронів на понад $1 млн
«Шахеди», «Ланцети» й «Князь Вещій Олег» — бійці «Люті» за тиждень спалили російських дронів на понад $1 млн

На Донеччині пілоти штурмової бригади Нацполіції знищили російські безпілотники більш ніж на 1,1 мільйона доларів.

Екснардепу Мураєву повідомлено нову підозру — СБУ
Екснардепу Мураєву повідомлено нову підозру — СБУ

Правоохоронні органи зібрали нові докази підривної діяльності з боку колишнього народного депутата та прокремлівського пропагандиста Євгена Мураєва.

Міноборони розповіло, як рф модернізувала ракету Х-101, намагаючись обійти українську ППО
Міноборони розповіло, як рф модернізувала ракету Х-101, намагаючись обійти українську ППО

росія щонайменше чотири рази модернізувала крилату ракету Х-101, намагаючись прорвати українську ППО та посилити удари по цивільній інфраструктурі.

ВАКАНСІЇ
Санітарний інструктор 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 54000 грн

Степанівка, Сумська область

Стаpший pозвідник, стрілець-снайпеp

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

військовослужбовець Номер обслуги гранатометного відділення

від 20000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Стрілець 135 окремого батальйону

від 20000 до 120000 грн

Обухів, Київська область

Водій-слюсаp, військовий

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Токаp, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---