ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Національному університеті оборони імені Черняховського розпочався новий навчальний рік

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Вересня 2021, 15:49 4

Перший навчальний день розпочався і в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського.

До офіцерів-слухачів із вступним словом звернувся заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко. У своєму виступі він наголосив, що з вчорашнім підписанням Рамкової угоди щодо стратегічних основ оборонного партнерства між міністерствами оборони України та США в реформуванні Збройних Сил України розпочинається новий етап розвитку.

– Вам випала велика честь навчатися у стінах провідного вищого військового навчального закладу нашої держави. Впевнений, що головним мотиваційним чинником було бажання поглибити знання та навички військової справи, – наголосив заступник Міністра оборони України. – Сучасний воїн має навчатися впродовж усього життя, постійно розширювати горизонти мислення та розкривати потенціал власних здібностей. Досягненню цієї мети сприятиме ваша готовність наполегливо оволодівати знаннями з військових наук та націленість на практичний результат.

Також із вітальними словами до офіцерів звернувся Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Валерій Залужний:

− Дякую усім викладачам цього прекрасного університету, в якому я провів свої 4 роки навчання, що нині я маю змогу з вашими знаннями стояти перед вами в ролі Головнокомандувача! А офіцерам усіх рівнів навчання хочу побажати набиратись знань і вже згодом разом реформувати наші Збройні Сили України!

Під час лекції він окреслив основні сценарії розвитку кризових ситуацій, що загрожують національній безпеці України у воєнній сфері, нові тенденції збройної боротьби.

Звернув увагу слухачів на погляди воєнно-політичного керівництва російської федерації щодо розвитку російської армії та формах і способах її застосування. Адже це зумовлює зміст та вибір способів адекватного реагування, організації і ведення воєнних дій Збройними Силами України під час збройної агресії рф.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Вишкіл, Новини