ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Перший дзвоник у військовому однострої: наймолодші богунівці святкують День знань

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Вересня 2021, 19:02 10

Сьогодні в Боярці у Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна, як і по всій Україні, відбулося велике свято — День знань. Для понад двох з половиною сотень юнаків і дівчат, які зібрались цього дня на святкове шикування, пролунав перший дзвоник.

По-справжньому особливим і відповідальним цей день став для восьмикласників, які вперше пов’язали своє життя зі Збройними Силами України. Ліцеїсти старших класів хвилювалися не менше, бо для них це останній рік навчання у навчально-оздоровчому комплексі.

Традиційно на свято завітало багато гостей: батьки та родичі ліцеїстів, ветерани російсько-української війни, а також представники Командування Сухопутних військ ЗС України.

З початком нового навчального року ліцеїстів привітав начальник навчально-оздоровчого комплексу — заступник начальника Київського військового ліцею імені Івана Богуна полковник Петро Потєхін.

— Сьогодні у нашому строю стоять ліцеїсти, які виявили бажання стати в майбутньому офіцерами Збройних Сил України. Це дуже гідна мета. Від себе особисто та від усього особового складу я хочу побажати вам успіхів у ваших починаннях, а вашим батькам подякувати за те, що виховали справжніх патріотів своєї Батьківщини.

Під час урочистого шикування деяких вихованців нагородили відзнаками та грамотами за відмінне навчання, а молодші командири отримали чергові військові звання. Свої перші погони від старшокурсників отримали й наймолодші богунівці.

Крім того, найніжніші та найщиріші побажання прозвучали з вуст мами одного з ліцеїстів — Вікторії Савіної. Від імені ж усіх першокурсників до присутніх звернулася ліцеїстка Олена Зелінська.

— Попереду два нелегкі роки навчання. За цей час потрібно багато що опанувати, щоб дійсно стати гідними ліцеїстами, а в майбутньому — першокласними офіцерами. Будьте певні, що я та мої товариші докладемо максимум зусиль, аби старанно вчитися та згодом стати справжніми професіоналами та звільнити від ворога нашу державу, — наголосила дівчина.

Варто зазначити, що Навчально-оздоровчий комплекс Київського військового ліцею імені Івана Богуна — унікальний заклад з військово-професійним напрямом навчання й виховання. На сьогодні тут навчаються понад 250 хлопців і дівчат віком 13–15 років. З них близько 160 — це пільгова категорія: діти загиблих воїнів, учасників бойових дій, діти-сироти, діти з багатодітних сімей, переселенці з тимчасово окупованих територій та Криму тощо.

Цього року заклад поповнився на 126 першокурсників, мотивованих здобути військову освіту та стати професійними захисниками Батьківщини. Серед них і тринадцять дівчат, які нарівні з юнаками вдягли замість звичної шкільної форми — військову.

Фото автора

17

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Вишкіл, Новини