ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Андрій Таран став першим українцем, внесеним до Зали слави міжнародних стипендіатів Національного університету оборони США

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 1 Вересня 2021, 19:52

1 вересня Андрій Таран відвідав Національний університет оборони США у Вашингтоні. Міністр оборони України став першим українцем з-поміж 72-х міжнародних стипендіатів, внесених до Зали слави міжнародних стипендіатів Національного університету оборони Сполучених Штатів Америки. Про це повідомляє Міністерство оборони України.

«У 1995-1996 роках разом з багатьма іншими іноземними офіцерами я мав честь навчатись у цьому видатному, провідному та всесвітньо відомому навчальному закладі для керівників національної безпеки. Проведений тут час – це не лише час навчання, а й пам’ятні зустрічі та глибокі дискусії з викладачами, студентами та звичайними американцями. Все це значно збагатило мене. Тут я отримав необхідні знання та отримав великий досвід у сфері міжкультурних відносин. Для мене велика честь потрапити до Зали слави міжнародних стипендіатів Національного університету оборони США», – звернувся до присутніх Міністр оборони України.

Він підкреслив, що багато видатних американських та міжнародних випускників Національного університету оборони США надають рішучу підтримку Україні у боротьбі проти російського агресора, який розглядає незалежну, економічно та військово розвинену Україну як загрозу існуванню російського режиму та демонструє готовність до повномасштабної збройної агресії проти України, щоб повернути українську націю до сфери свого впливу.

Але, за словами Андрія Тарана, навіть за цих умов Україна продовжує розвиватися, трансформуватися та інтегруватися до євроатлантичного співтовариства. А заохочення прагнення України до НАТО може раз і назавжди позбавити Росію терористичних інструментів дій проти України та інших країн.

Міністр оборони України висловив переконання, що стратегічне оборонне партнерство між США та Україною матиме позитивний вплив на стабілізацію регіональної та глобальної безпеки та допоможе Україні стати членом євроатлантичної спільноти.

«Тільки вчора в Пентагоні було підписано українсько-американську Рамкову угоду щодо стратегічних основ оборонного партнерства. Це значно посилює стратегічне оборонне партнерство між Міністерством оборони США та Міністерством оборони України», – зазначив Андрій Таран.

Користуючись нагодою, він запросив студентів та викладачів Національного університету оборони США відвідати Україну та провести спільний навчальний захід з Національним університетом оборони України.

Довідково. Зала слави Міжнародних стипендіатів заснована у 1999 році з метою забезпечення престижного, високого визнання і вшанування випускників Національного університету оборони США, які досягли високих професійних результатів на найвищих посадах у збройних силах своєї країни чи уряду, або які займали еквівалентну посаду в багатонаціональній організації. Членів Зали слави міжнародних стипендіатів вшановують на офіційній церемонії в кампусі Університету. Їхні фотографії виставлені в залі Маршалла в Залі слави.

Читайте нас в Telegram
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини

У зв’язку з наближенням лінії фронту у Краматорську ухвалено рішення про демонтаж та евакуацію окремих об’єктів культурної спадщини задля їхнього збереження.

$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах
$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах

Завершено досудове розслідування щодо правоохоронця, який за гроші обіцяв допомогти оформити фіктивну відстрочку від мобілізації.

«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції
«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції

Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.

Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту
Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.

«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню
«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню

В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.

Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї

Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.

ВАКАНСІЇ
Фельдшер, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Радіотелефоніст (128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада)

від 23000 до 123000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Оператор-топогеодезист, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Технік зенітного ракетного обладнання, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Санітарний інструктор

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Львів та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Львів, Львівська область

--- ---