ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Дві бронзові нагороди здобули наші армійці на чемпіонаті світу серед військовослужбовців з велосипедного спорту

Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Серпня 2021, 11:59

У місті Пуатьє, що у Франції, проходить 33-й чемпіонат світу серед військовослужбовців з велосипедного спорту на шосе. Участь у змаганнях беруть представники з 10 країн членів CISM (Міжнародна рада військового спорту).

— У складі збірної команди України 8 спортсменів, які представляють три спортивні клуби армії. Зокрема, Центральний спортивний клуб ЗС України, Навчально-спортивну базу літніх видів спорту МО України та 9-й спортивний клуб м. Одеса, — розповів шеф місії начальник Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України полковник Руслан Сеник.

Приємно зазначити, що вчора, 25 серпня, фактично у перший змагальний день представниця Львівського СКА солдат Юлія Бірюкова виборола 3-тє місце в індивідуальній гонці з роздільного старту на дистанції 25 км. У цьому ж виді змагань серед чоловіків бронзову нагороду здобув представник 9-го спортивного клубу м. Одеса, працівник ЗС України Олександр Головаш.

Змагання триватимуть до 28 серпня. А на наших спортсменів очікують й інші старти. Зокрема, 26 серпня — групова гонка у жінок на дистанції 70 км, а 27 серпня — групова гонка у чоловіків на дистанції 122 км. Тож тримаймо кулаки за наших армійських спортсменів!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook