ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Гасло «Герої не вмирають» має продовження: «…якщо ми про них пам’ятаємо»

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Серпня 2021, 15:03 4

Близько сотні людей, серед яких діти, батьки воїнів, курсанти, добровольці, взяли участь у спортивному заході, присвяченому пам’яті полеглих героїв. Ветерани та небайдужі мешканці вшанували загиблих захисників і побратимів хвилиною мовчання та після виконання гімну разом здолали відстань у 1600 м.

— Дуже приємно, що сьогодні до акції долучається вся Україна, — каже заступник голови Дніпропетровської ОДА Іван Начовний. — Наша область зазнала найболючіших втрат у російсько-українській війні — понад 600 загиблих. Ми не ставимо спортивних рекордів. Наша мета — ще раз осмислити рятівний для нашого народу подвиг.

Олег Чистопольцев, ветеран полку «Дніпро-1», який у 2014 році втратив на війні друга і побратима, зауважує:

— Для нас це чергова можливість нагадати людям про тих, завдяки кому ми маємо можливість жити під мирним небом. Гасло «Герої не вмирають» має продовження: «…якщо ми про них пам’ятаємо», — звертає увагу доброволець. — Вони живуть у нашій пам’яті, тому ми маємо підтримувати такі заходи.

Брала участь у забігу й мама пораненого військовослужбовця Збройних Сил України.

— Бігла відразу за двох загиблих побратимів сина, — говорить Міла, волонтер із залізничного вокзалу та автовокзалу і учасниця волонтерського хору міста Дніпра. — Я поставила для себе планку і вважаю, що всі ми зробили гідну справу.

Січеславщина — український бастіон, що не дозволив втілити загарбницькі плани російських окупантів у 2014 році, і понині залишається кузнею сміливих, відважних і свідомих захисників незалежної України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram