ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Оглядач АрміяInform Євген Букет став переможцем мистецького конкурсу до 30-ї річниці Незалежності України

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Серпня 2021, 9:18

Міністерство культури та інформаційної політики України підбило підсумки мистецького конкурсу з розроблення моделі інформаційного продукту графічного характеру й виробництва поліграфічної інформаційної продукції на тему «Книжкові проєкти до 30-ї річниці Незалежності України».

Одним з переможців конкурсу стала книжка оглядача інформаційного агентства АрміяInform, краєзнавця Євгена Букета «Фастів козацький і гайдамацький», підготовлена до друку видавництвом Марка Мельника.

«Фастів козацький і гайдамацький» Євгена Букета — перше узагальнювальне дослідження з історії Фастова, що на Київщині, з яким пов’язані часи Національно-визвольної війни українського народу 1648–1658 років, діяльність полковника Семена Палія, гетьманів Самійла Самуся, Івана Мазепи й Пилипа Орлика, а також повстанців-гайдамаків під час Коліївщини 1768–1770 років. У книзі висвітлюється також історія Фастівського полку й низки населених пунктів на його території — Чорногородка, Дідівщина, Дорогинка, Кожанка, Триліси та інших.

Книга, у якій охоплено події з давніх часів до ХІХ століття, ґрунтується як на опублікованих, так і на архівних джерелах, проливає світло на незнані сторінки історичного минулого важливого регіону України козацької доби.

Довідково. Конкурс «Книжкові проєкти до 30-ї річниці Незалежності України» було оголошено 30 квітня 2021 року. До участі в конкурсі запрошувалися творчі спілки, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності.

Книжкові проєкти подавалися за такими тематичними напрямами:

  1. Новітня історія України.
  2. Наші перемоги: боротьба за незалежність, становлення і розбудова Української держави (усі історичні періоди).
  3. Наші герої: біографії видатних українців (усі історичні періоди).
  4. Здобутки та перспективи незалежної України.
  5. Туристичні магніти України (найкрасивіші місця, музейні скарби, спадщина, традиції, мистецтво).
  6. Рідна мова: довідники та порадники для вивчення української мови.
14

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform MilitaryArt, Новини, Події