ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Олег Уруський провів офіційну зустріч з головою Представництва НАТО в Україні

Прочитаєте за: 2 хв. 26 Серпня 2021, 9:34

25 серпня Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський провів офіційну зустріч з головою Представництва НАТО в Україні Александером Вінніковим.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Сторони обговорили стан поточної співпраці та процес реформування української оборонної промисловості.

Олег Уруський поінформував Александера Віннікова про заходи, які здійснює Мінстратегпром у контексті корпоратизації підприємств оборонної та авіакосмічної галузі, а також формування в Україні належного бізнес-середовища, яке б відповідало сучасним підходам та сприяло успішній інтеграції нашої держави до НАТО.

Александер Вінніков, зі свого боку, привітав активізацію реформування ОПК в Україні та висловив готовність Альянсу й надалі надавати експертну підтримку в процесі здійснення реформ, зокрема вітчизняної оборонної промисловості.

Голова Представництва НАТО в Україні також запропонував презентувати в Альянсі восени 2021 року Стратегію розвитку ОПК України до 2030 року, яка нещодавно була прийнята РНБО та затверджена Указом Президента України.

«Мною було наголошено, що для нашої держави є дві стратегічні мети – вступ до ЄС та до НАТО. Вважаю, що інтеграція нашої країни до Альянсу передуватиме вступу до ЄС. Переконаний, що реформа оборонної промисловості буде якісною і не загальмує рух України до НАТО. Адже військово-технічна співпраця між Україною та Альянсом є важливою складовою інтеграційних процесів», –зазначив Віце-прем’єр-міністр України.

Каденція перебування Александера Віннікова в Україні добігає завершення, тож Олег Уруський подякував йому за плідну співпрацю, наголосивши, що наша держава завжди відчувала особисту підтримку Александера Віннікова та Альянсу загалом у цей непростий час гібридної агресії з боку РФ.

Читайте нас в Telegram