ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Містами Луганщини і Донеччини пройшов мотопробіг, присвячений Дню Незалежності України

Прочитаєте за: 2 хв. 26 Серпня 2021, 14:00

Цей захід був організований громадською організацією «Група Патріот». Мотопробіг стартував на центральній площі Маріуполя. Далі його маршрут проходив Волновахою, Авдіївкою, Бахмутом, Лисичанськом, Сєвєродонецьком, Новоайдаром. Завершився він у Станиці Луганській. Про це повідомляє пресслужба ООС.

Мета заходу полягала у приверненні уваги людей до української історії та традицій, поширенні інформації про те, як українці захищають рідну землю від агресора та відстоюють Незалежність нашої країни.

Під час зупинок учасники пробігу демонстрували свою мототехніку, оформлену у кольори Державного Прапору та розповсюджували інформаційні матеріали та прапори. Дітям дарували розмальовки та маленькі прапорці.

– Ми були надзвичайно захоплені реакцією місцевих мешканців. Водії автомобілів вітали учасників мотопробігу сигналами, зупинялися, аби подякувати за таку акцію, – розповідає голова ГО «Група Патріот» Олег Котенко. – Чимало людей робили фото. Люди пропонували свою допомогу і всіляко підтримували акцію.

Варто зазначити, що мотопробіг – не єдина акція цієї громадської організації. Нещодавно разом з місцевими мешканцями прифронтових населених пунктів і військовослужбовцями цивільно-військового співробітництва зі складу Об’єднаних сил волонтери громадської організації взяли участь у запуску в сторону тимчасово окупованих територій синьо-жовтих стягів.

– Разом з прапорами на повітряних кулях ми відправили близько ста тисяч листівок з привітаннями до Дня Незалежності України, – каже Олег Котенко. – На зворотньому боці листівки – QR-код, при скануванні якого можна отримати більше інформації щодо цього та інших наших заходів.

Стежте за нами в Instagram