ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Києві проходить всеукраїнський фестиваль «Пульс Гідності»

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Серпня 2021, 17:15

Міністерство у справах ветеранів та ветеранська спільнота для ветеранів та громади вперше організували Всеукраїнський фестиваль «Пульс Гідності» з нагоди 30-ї річниці Незалежності України. Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів.

На території парку «Володимирська Гірка» учасники та гості можуть дізнатися про будь-який з понад 30 представлених тут бізнесів, отримати розгорнуту інформацію про сервіси та купити сувенірну та харчову продукцію у просторі «Створено Захисниками».

Поруч із зоною виставки ветеранських бізнесів діє постійна зона майстер-класів від підприємців. Також розташована зона, де гості можуть перепочити, посмакувати різноманітними безалкогольними коктейлями і прохолодними напоями.

Оночасно на головній сцені фестивалю музиканти готуються до концерту, ведучі розповідають про активності фестивалю, а також відбуваються кінопокази сучасного українського кіно, зустрічі з акторами та сценаристами фільмів, які присвячені ветеранським темам та темам гідності.

Протягом дня на фестиваль завітають відомі українці. Зокрема, український філософ і письменник Тарас Лютий, завідувач кафедри філософії та гуманітарних наук Вінницького національного технічного університету Олег Хома, українська акторка театру та кіно Ірма Вітовська-Ванца, актор Ахтем Сеітаблаєв. Увечері тут виступатиме Христина Панасюк, гурт СКАЙ, ​ Нікіта Грос, Nesprosta, KHAYAT, Марія Бурмака та гурт GypsyLyre.

Як наголошують організатори, «Пульс Гідності» – це передусім сімейне свято, яке сповідує цінності дружби, партнерства та сім’ї. Тому дитячі ігри, конкурси та призи забезпечені для всіх охочих.

Читайте нас у Facebook