ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

США зробили заяву до Дня незалежності України: обіцяють підтримку у євроатлантичних прагненнях і в захисті від агресії РФ

Новини Новини світу та України
24 Серпня 2021, 9:24
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Державний секретар США Ентоні Блінкен привітав українців з Днем Незалежності та наголосив, що протягом 30 років США підтримували Україну.

«Від імені Сполучених Штатів Америки я шлю найкращі побажання народові України у зв’язку зі святкуванням Дня Незалежності», – зазначається в офіційній заяві Держдепу.

Держсекретар нагадав, що 30 років тому Верховна Рада «зробила сміливий вибір на користь нового курсу України як незалежної, демократичної і суверенної держави, заснованої на європейських цінностях». За три десятиліття, що минули після цього історичного рішення, траєкторія руху України до її євроатлантичного майбутнього була чіткою, й український народ може пишатися своїми досягненнями, зазначив він.

Блінкен також наголосив, що протягом усього цього періоду США підтримували українців.

«Ми твердо переконані, що демократична, процвітаюча і безпечна Україна відповідає інтересам не тільки народу України, а й Сполучених Штатів та міжнародної спільноти. – додав він. – Ми й далі підтримуватимемо вас у зусиллях щодо реалізації ваших євроатлантичних устремлінь, відновлення та підтримання безпеки міжнародно визнаних кордонів України й захисту від агресії Росії».

Поточні реформи є ключем до досягнення цих цілей, і США залишаються близьким партнером у питаннях боротьби з корупцією, сприяння економічному зростанню та виконання обіцянок Революції гідності, сказав держсекретар.

«США віддані зміцненню відносин з Україною, оскільки ми разом працюємо над побудовою процвітаючого майбутнього для всіх українців. Вітаємо з 30-річчям Незалежності!» – йдеться в заяві.


Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони
Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони

Кабмін своїм розпорядженням призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони України.

Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області
Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області

ГУНП в Запорізькій області повідомило про підозру за ст. 438 КК України окупанту, який знущався над цивільними.

Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій
Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій

У липні підрозділи Міноборони розмінували 923 гектари деокупованих земель. Від початку великої війни знешкоджено вже 482 698 вибухонебезпечних предметів.

Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА
Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА

Українські захисники показали, що буде, якщо уразити ударним дроном вже підготовлену до бойової роботи реактивну систему залпового вогню противника.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Командир взводу

від 23000 до 28000 грн

Ковель

Військова частина А4825

Olx Механік-оператор вузла спеціального зв’язку. РЕБ. Війська РЕБ.

від 19000 до 120000 грн

Коломия, Івано-Франківська область

RobotaUa Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

Olx Офіцер групи виявлення и припинення злочинів

від 30000 до 60000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

WorkUa Військовий водій

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Olx Стрілець-санітар, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область