ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Одесі відбувся масовий диктант з української мови

Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Серпня 2021, 11:06

В Одесі на Приморському бульварі відбувся масовий диктант з української мови. Вишиванковий фестиваль проводить цей захід уже шостий рік поспіль. Мета заходу – заохотити людей до вдосконалення свого рівня володіння українською мовою. Кожен охочий може перевірити власну грамотність та просто згадати шкільні роки за партою. Цього разу участь могли взяти лише 200 осіб, які зібралися просто неба в імпровізованому класі на площі поблизу пам’ятника Дюку. До слова, це на 100 людей менше, ніж минулого року.

«Історія триває» – таку назву мав текст диктанту, який повинен був підняти патріотичний дух серед учасників. До написання долучилися ліцеїсти Військово-морського ліцею імені віцеадмірала В. Безкоровайного. Вони також прийшли написати диктант, щоб підтримати українські традиції та перевірити свою грамотність.

– Я долучився до диктанту тому, що вважаю це чудовою традицією, завдяки якій ми можемо підвищувати свій рівень літературної мови, розвиватися та проводити час із задоволенням, так би мовити, поєднувати приємне з корисним, – ділиться враженнями ліцеїст Андрій.

Перед початком заходу учасники традиційно виконали Гімн України. Результати диктанту їм надішлють поштою. Кожен, хто написав диктант без єдиної помилки, отримає нагороду вже наступного дня.

Віталій Бицак

Фото автора

Читайте нас у Facebook
Мітки: ,