ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На IV Міжнародному ветеранському та волонтерському форумі Захисники України отримали ключі від квартир

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Серпня 2021, 18:52

З нагоди 30-ї річниці Незалежності України за ініціативи Президента України 30 родин захисників із різних регіонів отримали ключі від квартир. Про це повідомляє сайт Мінветеранів.

Сертифікати та ключі від нових помешкань вручали одночасно в усіх регіонах України.

Зокрема, на IV Міжнародному волонтерському та ветеранському форумі «Там де ми — там Україна» сертифікати на квартири отримали шестеро родин ветеранів війни з Київщини. Вручали їх міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна та міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

«Міністерство у справах ветеранів України буде працювати над тим, щоб за кілька років черга на житло для тих, хто захищав Україну, зникла взагалі. Це важко, але ми будемо це робити, адже кожен Захисник і його родина має отримувати гідні умови для життя і розвитку», – наголосила очільниця Мінветеранів.

Зазначимо, IV Міжнародний ветеранський та волонтерський форум, організаторами якого є Міністерство у справах ветеранів України та благодійний фонд «Повернись живим», цього року відбувся у межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Захисники».

Читайте нас у Facebook
FPV, ампутація і підрив на міні: неймовірна історія порятунку
FPV, ампутація і підрив на міні: неймовірна історія порятунку

У районі Костянтинівки бійці бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції змогли евакуювати пораненого побратима.

Впровадження стандартів НАТО: представники ДШВ пройшли курс із аналізу об’єднаних операцій у Польщі
Впровадження стандартів НАТО: представники ДШВ пройшли курс із аналізу об’єднаних операцій у Польщі

Представники Десантно-штурмових військ взяли участь у спеціалізованому курсі НАТО.

Правило двох стін: російського штурмовика поховали у кутку
Правило двох стін: російського штурмовика поховали у кутку

Пілоти 424-го батальйону безпілотних систем Svarog зробили підбірку знищень ворожої піхоти.

ВМС ЗСУ: Україна готова долучитися до операції з розмінування в Ормузькій протоці
ВМС ЗСУ: Україна готова долучитися до операції з розмінування в Ормузькій протоці

Військово-Морські Сили ЗС України готові долучитися до операції з розмінування в Ормузькій протоці у складі, як мінімум, двох протимінних кораблів.

€1 млрд допомоги та бронемашини VAMTAC: Україна та Іспанія масштабують оборонну співпрацю
€1 млрд допомоги та бронемашини VAMTAC: Україна та Іспанія масштабують оборонну співпрацю

Україна та Іспанія узгодили ключові напрями посилення обороноздатності — від ППО до виробництва дронів.

«Хочу, щоб син не знав окупації»: історія артилериста Максима
«Хочу, щоб син не знав окупації»: історія артилериста Максима

Головний сержант Максим з 27-ї артилерійської бригади імені кошового отамана Петра Калнишевського служить з 2016-го року.

ВАКАНСІЇ
Зв’язківець в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Радіотелефоніст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

Бухгалтер, військовослужбовець

від 20700 до 20700 грн

Баранівка

31 ОМБр

Старший майстер, військовослужбовець

від 21000 до 23000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

Водій-електрик, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Водій-механік танка

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

--- ---