ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Одночасно на п’яти загальновійськових полігонах відбулися масштабні командно-штабні тренування

Новини
21 Серпня 2021, 16:18
Прочитаєте за: 3 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

В Україні одразу на п’яти загальновійськових полігонах відбулися масштабні командно-штабні тренування з Командуванням Об’єднаних сил ЗСУ.

Найбільші – розгортались на Миколаївщині у 235-му Міжвидовому центрі підготовки підрозділів «Широкий лан». У тренуванні взяли участь 14 органів військового управління всіх видів та родів військ Збройних сил України. До їх проведення були залучені органи управління Національної гвардії, Служби безпеки України, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Державної спеціальної служби транспорту.

За легендою навчань ворог намагався захопити військовий аеродром. Для цього десятьох диверсантів закинули з повітря. У маневрах взяли участь винищувальна, штурмова, транспортна та безпілотна авіація Повітряних Сил ЗС України. Вони здійснили підтримку наземних сил та забезпечили висадку десанту. Їхнім завданням було знищити ворожі літаки. Далі в бій вступили підрозділи ракетних військ і артилерії та завдали точного удару по військах умовного противника.

-Використовувалось сьогодні озброєння починаючи з реактивних систем залпового вогню «Ураган», «Град», протитанкові ракетні комплекти «Корсар», «Стугна», різного роду все, що є, що знаходиться на озброєнні окремої механізованої бригади, – зазначив генерал-майор Олександр Нестеренко.

Підтримка повітряних сил здійснювалась броньованими штурмовиками СУ-25 та фронтовими бомбардувальниками СУ-24. Також для боротьби з аеродинамічними цілями в умовах радіопротидії було залучено зенітно-ракетні комплекси С-300 та БУК-М1.

Головною особливістю маневрів стало відпрацювання практичних дій в умовах активного застосування противником високоточних засобів ураження та засобів радіоелектронної боротьби. Зведені підрозділи успішно відпрацювали оборонні та контрнаступальні дії, відбили атаки умовного противника та диверсійно-розвідувальних груп.

Військові продемонстрували, як механізована бригада Сухопутних військ звільняє населений пункт від диверсантів. В урбанізованій місцевості військові відпрацювали висадку десанту безпарашутним способом, провели вуличні бої, зачистку місцевості та надання медичної допомоги постраждалим.

У ході тренувань були застосовані сотні одиниць бойової техніки та залучено понад дві тисячі особового складу. Мета бойового злагодження – підвищення спроможностей війська, а також забезпечення ефективного планування та управління військовими силами в різних видах бойових дій.

Це оборонні дії, проведення і управління контратаками, контрударами, боротьба з повітряними десантами, диверсійно-розвідувальними групами, ведення територіальної оборони, підтримка авіаційними групами сухопутних, морських угруповань, – заявив командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Водночас морські піхотинці та групи спеціального призначення за підтримки авіації та надводних сил відпрацювали питання посилення оборони острова Зміїний. Протитанкові підрозділи здійснили практичні стрільби прямим наводженням та ракетними комплексами по броньованих об’єктах противника. Під час проведення таких навчань особовий склад не лише покращує власні показники навченості, а й вчиться діяти спільно з підрозділами інших видів та родів військ.

Підготувала Катерина Козлова


Вісім годин вивозили загиблого побратима: під Оріховим НРК допоміг евакуювати тіло бійця
Вісім годин вивозили загиблого побратима: під Оріховим НРК допоміг евакуювати тіло бійця

Бійці роти безпілотних наземних систем «Асгард» 153-ї механізованої бригади евакуювали з поля бою загиблого побратима на Оріхівському напрямку.

Кінець світла: за 3 останні доби уражено 12 енерговузлів на окупованих територіях
Кінець світла: за 3 останні доби уражено 12 енерговузлів на окупованих територіях

В межах виконання безстрокової операції СБС по Криму та іншим тимчасово окупованим територіям за останні 72 години було уражено 12 енергетичних об’єктів.

Маневр і ще маневр: наш бомбер зміг втекти від російського перехоплювача
Маневр і ще маневр: наш бомбер зміг втекти від російського перехоплювача

Оператори безпілотного підрозділу Lasar’s Group Нацгвардії показали приклад майстерності і змогли врятувати свою техніку від ворога.

Ворог найбільше атакував на Слов’янському напрямку — Генштаб ЗСУ
Ворог найбільше атакував на Слов’янському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 69 разів атакував позиції Сил оборони, у тому числі 20 разів на Слов’янському напрямку.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Технік зв’язку, військовослужбовець

від 20000 до 25000 грн

Бориспіль

Київ, ОКПП ДПСУ

Olx Навідник-оператор

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

RobotaUa Бойовий медик взводу

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Olx Оператор дронів

від 20000 до 120000 грн

Харків, Харківська область

RobotaUa Стрілець

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

RobotaUa Командир стрілецького взводу

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

ПУБЛІКАЦІЇ