ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Завершальну сертифікацію до оцінювання НАТО ІІ рівня пройшли інженери

Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Серпня 2021, 17:30 4

Підрозділи з-поміж військ оперативного командування «Північ» завершили сертифікацію до оцінювання НАТО ІІ рівня. Що це означає? Повідомляє Оперативне командування «Північ».

Завершальну сертифікацію до оцінювання НАТО ІІ рівня пройшли інженерно-саперна рота та рота РХБ захисту однієї з підпорядкованих військових частин командування. Зазначені підрозділи є першими у Збройних Силах України, що заявлені до спільних фондів сил НАТО у Східній Європі. Саме ці підрозділи розпочали в українській армії процес імплементації стандартів НАТО під час підготовки та щоденної діяльності.

Надалі підрозділи чекає безпосереднє оцінювання НАТО ІІ рівня. Саме тоді їм випаде нагода підтвердити свою професійність під час виконання своїх функціональних обов’язків пліч-о-пліч із представниками Північноатлантичного альянсу.

Позитивно оцінювання І рівня для цих підрозділів відбулося ще у 2019 році. У разі повторного успіху підрозділи увійдуть в сили реагування НАТО та стануть взаємосумісними з підрозділами Альянсу. Це стане великою перемогою українського війська та вкотре доведе готовність до вступу в Організацію Північноатлантичного договору.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Навчання та тренування, Новини