ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

30 аудіогідів українськими культурними осередками з’являться до 30-ї річниці незалежності

Прочитаєте за: 2 хв. 20 Серпня 2021, 16:21 2
Фото: Міністерства культури та інформаційної політики України

Культурний спадок нашої країни охоплює особливості всіх історичних епох і представлений широким розмаїттям пам’яток. Легендарні споруди пронесли крізь віки неймовірні таємниці, аби сьогодні ми змогли довідатися про визначні етапи історичних процесів через вивчення походження кожної. Саме для цього Міністерство культури та інформаційної політики й Державне агентство розвитку туризму розробили спільний проєкт зі створення тридцяти аудіогідів. Кожен з них присвячений визначеному культурному осередку нашої країни. Увесь список можна переглянути тут.

Проєкт матиме дві мовні версії — українську й англійську, щоб разом з українцями збагатитися цікавими фактами нашої історії змогли також і гості з інших країн. Аудіолекціями можна буде скористатися під час відвідування локації у будь-який зручний для слухача час.

— Запуск таких аудіогідів — важлива частина роботи в контексті культурної дипломатії. Ми не лише відкриваємо світ українцям, а й Україну світові, — наголосила перша леді Олена Зеленська.

Реалізацією концепції займатимуться спеціалісти одного з українських медіасервісів.

— Ми, українці, живемо на землі з багаторічною історією. Тисячі культурних осередків з музеями, фортецями, замками розташовані всією територією нашої країни. Нам важливо не просто говорити про культурні надбання, а й відкривати їх для іноземних туристів. Перший крок у цьому напрямку ми зробили навесні цього року, створивши двомовний аудіогід Маріїнським палацом. Наразі ми стоїмо на етапі формування вагомого проєкту, який показуватиме світові багатогранність української культурної спадщини, — каже директор зі стратегічного розвитку цього медіасервісу.

Доступними аудіогіди будуть усім охочим безоплатно у мобільному додатку.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram