ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Юлія Лапутіна: ще 220 родин українських захисників-переселенців цьогоріч зможуть отримати житло у разі підтримки парламентом

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Серпня 2021, 18:26

Про це повідомила міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна в ефірі «Радіо НВ», йдеться у повідомленні пресслужби Мінветеранів.

Вона зазначила, що на виконання доручення Президента України проведено нараду за участю Прем’єр-міністра, керівництва Міністерства фінансів та Мінреінтеграції щодо дофінансування програми Мінветеранів із забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність суверенітет та територіальну цілісність України.

«Ми сподіваємося, що парламент нас підтримає і 282 млн. грн. будуть надані Мінветеранів для перерахування субвенцій у регіони. Таким чином, ще 220 родин українських захисників-переселенців отримають грошову компенсацію за втрачене житло і зможуть придбати собі квартири. Якщо це рішення буде остаточно підтримано парламентом – то цього року ми надамо квартири більшій кількості осіб, ніж за всі попередні роки», – наголосила Юлія Лапутіна.

Очільниця Мінветеранів зазначила, що Президент України поставив завдання, щоб ветеранські програми були реалізовані. Також під час наради було отримано погодження в тому, що програму Мінветеранів, яка стосується соціальних гарантій для ветеранів, має бути дофінансовано цього року.

Також Юлія Лапутіна підкреслила, Мінветеранів працює над створенням дієвих механізмів залучення додаткових коштів для реалізації ветеранських програм, зокрема – завдяки створеній державній установі Український ветеранський фонд, який запрацює з 2022 року. Він дасть змогу значно розширити спектр можливостей фінансування ветеранських програм, додасть прозорості всім процедурам.

«Ми вже пропрацювали ці питання за нашими іноземними партнерами, які готові надавати донорські кошти на реалізацію ветеранських програм. Ми маємо діяти проактивно і залучати сучасні інструменти», – підкреслила міністр.

Читайте нас в Telegram